تشریح برنامه‌های سالروز ارتحال امام راحل (ره) در هرسین

بیستون نیوز :

امام جمعه شهرستان هرسین از برگزاری مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران در هرسین خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، در این جلسه امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان هرسین حضور داشتند.

حجت الاسلام باقری، امام جمعه هرسین در ابتدای این جلسه اظهار داشت: اگر ما در کشور و بعضأ در جهان اسلام عزت و ابهتی داریم به برکت وجود امام خمینی (ره) است و امروز به برکت وجود امام(ره) است که در راحتی و در کمال آرامش شاهد حضور مردم در پای صندوق های رأی هستیم.

امام جمعه هرسین بیان داشت: قدر امام خمینی(ره) را باید بدانیم که به فرموده رهبری معظم انقلاب اگر در دنیا ما را میشناسند به اسم امام(ره) می‌شناسند و الان هم همینطور است.

امام جمعه هرسین در ادامه سخنانش تصریح کرد: جا دارد از بانیان برگزاری انتخابات و کلیه دست اندرکاران آن در شهرستان تشکر کنم و هنوز هم پس از ۳۸سال از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور ۷۵درصدی مردم کشور در پای صندوق های رأی هستیم.

در ادامه این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین به بیان مبانی فکری و اندیشه های ناب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تأثیر گذاری آن بر افکار جهانی و کشورهای اسلامی پرداخت و اظهار داشت: اندیشه های آزادیخواهی، اصول و آرمانهای امام (ره) باعث بیداری کشورهای های اسلامی و ایجاد حس خودباوری در آنان شد.

فرماندار هرسین افزود: برنامه های گرامیداشت سالروز ارتحال امام (ره) در هر سال باید نسبت به سالهای گذشته با شکوه هر چه بیشتری برگزار شود.

برگزاری مراسم عزاداری و محفل انس با قرآن در سطح مساجد از جمله مهمترین  برنامه های شهرستان هرسین در راستای گرامیداشت ۱۵ خرداد سالجاری می باشد.

2475625 تشریح برنامه‌های سالروز ارتحال امام راحل (ره) در هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار