ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > تشریح مراسم هفته دولت توسط فرماندار هرسین//افتتاح ۵۰ پروژه کوچک و بزرگ در هرسین

تشریح مراسم هفته دولت توسط فرماندار هرسین//افتتاح ۵۰ پروژه کوچک و بزرگ در هرسین

در هفته دولت محصول یکسال زحمت و تلاش دولتمردان به اطلاع مردم خواهد رسید و عدم اطلاع رسانی باعث دلسردی مردم نسبت به زحمات مسئولین خواهد شد .

به گزارش بیستون،فرماندار هرسین  از برگزاری مراسم روز شهرستان در هفتم شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت این مراسم باید با شکوه هرچه تمامتر برگزار شود.
در جلسه هماهنگی  این برنامه  امام جمعه ، فرماندار و مسئولین ادارات حضور داشتند .
در ابتدای این جلسه یاور محمدی فرماندار شهرستان هرسین ضمن تبریک به مناسبت   فرا رسیدن هفته دولت و دهه کرامت از شهیدان رجایی و باهنر بعنوان نمونه بارز ایثار و وطن دوستی یاد کرد که نام و یاد آنها در تاریخ ماندگار است زیرا آنان آغازگر حرکتی نو در راستای خدمت گذاری به مردم بودند. وی ادامه داد برگزاری این جلسه با هدف برجسته کردن نام شهرستان است که مسئولین دستگاههای اجرایی باید تمام توان و ظرفیت خود را در این زمینه بگار گیرند و معرفی توانمندیهای اقتصادی ، فرهنگی و دینی شهرستان یکی دیگر از ابعاد این مراسم است و زندگی و سیره عالمان و مراجع بزرگ این شهرستان باید بخوبی برای همگان تبیین شود .
محمدی تصریح کرد در هفته دولت محصول یکسال زحمت و تلاش دولتمردان به اطلاع مردم خواهد رسید و عدم اطلاع رسانی باعث دلسردی مردم نسبت به زحمات مسئولین خواهد شد .
فرماندار هرسین تأکید کرد خدمت به مردم بسیار مقدس است که در این راستا دولت یازدهم با توجه به پروژه های اجرا شده در سطح کشور و شهرستان عملکرد قابل توجهی داشته و بیشتر پروژه های شهرستان با حضور مردم افتتاح میشود .
محمدی ادامه داد با توجه به بحران کم آبی در کشور و به تبع در شهرستان هرسین انتظار می رود همشهریان در مصرب آب صرفی جویی کنند که موجب کاهش هزینه های آنان خواهد شد محمدی در پایان گفت در هفته دولت بیش از ۵۰ پروژه کوچک و بزرگ و با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهند رسید
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید