تشریح مراسم هفته دولت توسط فرماندار هرسین//افتتاح ۵۰ پروژه كوچك و بزرگ در هرسین

بیستون نیوز :

در هفته دولت محصول يكسال زحمت و تلاش دولتمردان به اطلاع مردم خواهد رسيد و عدم اطلاع رساني باعث دلسردي مردم نسبت به زحمات مسئولين خواهد شد .

cleardot تشریح مراسم هفته دولت توسط فرماندار هرسین//افتتاح 50 پروژه كوچك و بزرگ در هرسین
به گزارش بیستون،فرماندار هرسين  از برگزاري مراسم روز شهرستان در هفتم شهريور ماه سال جاري خبر داد و گفت اين مراسم بايد با شكوه هرچه تمامتر برگزار شود.
در جلسه هماهنگي  اين برنامه  امام جمعه ، فرماندار و مسئولين ادارات حضور داشتند .
در ابتداي اين جلسه ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين ضمن تبريك به مناسبت   فرا رسيدن هفته دولت و دهه كرامت از شهيدان رجايي و باهنر بعنوان نمونه بارز ايثار و وطن دوستي ياد كرد كه نام و ياد آنها در تاريخ ماندگار است زيرا آنان آغازگر حركتي نو در راستاي خدمت گذاري به مردم بودند. وي ادامه داد برگزاري اين جلسه با هدف برجسته كردن نام شهرستان است كه مسئولين دستگاههاي اجرايي بايد تمام توان و ظرفيت خود را در اين زمينه بگار گيرند و معرفي توانمنديهاي اقتصادي ، فرهنگي و ديني شهرستان يكي ديگر از ابعاد اين مراسم است و زندگي و سيره عالمان و مراجع بزرگ اين شهرستان بايد بخوبي براي همگان تبيين شود .
محمدي تصريح كرد در هفته دولت محصول يكسال زحمت و تلاش دولتمردان به اطلاع مردم خواهد رسيد و عدم اطلاع رساني باعث دلسردي مردم نسبت به زحمات مسئولين خواهد شد .
فرماندار هرسين تأكيد كرد خدمت به مردم بسيار مقدس است كه در اين راستا دولت يازدهم با توجه به پروژه هاي اجرا شده در سطح كشور و شهرستان عملكرد قابل توجهي داشته و بيشتر پروژه هاي شهرستان با حضور مردم افتتاح ميشود .
محمدي ادامه داد با توجه به بحران كم آبي در كشور و به تبع در شهرستان هرسين انتظار مي رود همشهريان در مصرب آب صرفي جويي كنند كه موجب كاهش هزينه هاي آنان خواهد شد محمدي در پايان گفت در هفته دولت بيش از ۵۰ پروژه كوچك و بزرگ و با اعتباري بالغ بر ۲۱۰ ميليارد ريال به بهره برداري خواهند رسيد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار