تشکیل جلسه ستاد انتفاضه و قدس شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

اقداماتی که در هفته گذشته توسط گروه پلید داعش در تهران رخ داد نشان دهنده این است که استکبار جهانی و رژیم غاصب اسرائیل سعی دارند نا امنی و جنگ حاکم بر تعدادی از کشورهای اسلامی منطقه را به داخل کشور بکشانند ولی در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند

به گزارش خبرنگار بیستون، این جلسه با حضور فرماندار و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان هرسین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه روز قدس را یادگار و حاصل دوراندیشی و تدبیر حضرت امام خمینی (ره) دانست و مسئله فلسطین را محور وحدت مسلمانان جهان برشمرد و اظهار داشت : از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز جمعه آخر ماه مبارک رمضان که توسط بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی به نام روز قدس نامگذاری شده نماد همبستگی عموم مسلمین جهان می باشد و هدف امام (ره) از این نامگذاری بازخوانی ظلم و ستم رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، عدم فراموشی این موضوع و تنویر افکار عمومی جهان در این راستا بوده است .
شاه آبادی در بخش دیگری از این جلسه به تشریح سخنان رهبر معظم انقلاب درباره حوادث هفته گذشته تهران پرداخت و اظهار داشت : اقداماتی که در هفته گذشته توسط گروه پلید داعش در تهران رخ داد نشان دهنده این است که استکبار جهانی و رژیم غاصب اسرائیل سعی دارند نا امنی و جنگ حاکم بر تعدادی از کشورهای اسلامی منطقه را به داخل کشور بکشانند ولی در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و جواب دندان شکنی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای نظامی و انتظامی ما گرفتند .
فرماندار هرسین با تاکید بر ضرورت آگاهی ‌بخشی متناسب با شرایط روز در خصوص مسئله فلسطین اظهارداشت: به رغم تلاش‌های گسترده و سناریوهای متعدد استکبار جهانی ، صهیونیسم و تعدادی از کشورهای عرب منطقه در به انحراف کشاندن افکار عمومی جهانیان و توجیه جنایات صهیونیسم علیه ملت مظلوم فلسطین تحت عنوان دفاع از خود فلسطین همچنان محوری اصلی جهان اسلام است.
امیر شاه آبادی با بیان اینکه روز قدس در شهرستان هرسین هر سال باشکوه تر از گذشته برگزار می‌شود گفت : تدابیر لازم جهت برگزاری راهپیمایی روز قدس اتخاذ شده است و لزوم برقراری تعاملات سازنده و هدفمند و هماهنگی‌های هر چه بیشتر سازمان‌ها، نهادها و ادارات دولتی به منظور ایجاد هم افزایی در جهت به کارگیری تمام ظرفیت و توان در راستای برگزاری راهپیمایی روز قدس را مورد تأکید قرار داد .
فرماندار هرسین ادامه داد : مراسم راهپیمایی روز قدس سالجاری در شهرستان هرسین در ساعت ۳۰/۱۱ صبح روز جمعه تاریخ ۰۲/۰۴/۹۶ از محل میدان جمهوری اسلامی ( محل تجمع ) شروع و تا مسجد حضرت آیت الله حجتی (ره) ادامه خواهد یافت .
در پایان این جلسه روسای ادارات به بیان دیدگاهها و ارائه پیشنهادات خود به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم روز قدس پرداختند.
4ed0088e 57d0 4468 b784 426ab1ba9974 تشکیل جلسه ستاد انتفاضه و قدس شهرستان هرسین 0ea8d7a9 2cf5 47d8 b35d 3a4baa65fa80 تشکیل جلسه ستاد انتفاضه و قدس شهرستان هرسینcbcf0b0c 0b78 4555 9b81 c35f2f6c17b9 تشکیل جلسه ستاد انتفاضه و قدس شهرستان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار