تشکیل جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

کسانی که در سال ۱۳۹۵ از صندوق کار آفرینی امید هرسین درخواست أخذ تسهیلات نموده اند و تاکنون موفق نشده اند با توجه به اظهارات رئیس صندوق مذکور تا ۱۵ روز آینده متقاضیان تسهیلات خود را دریافت خواهند کرد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، این جلسه با حضور معاون فرماندار و سایر اعضای جلسه در محل فرمانداری تشکیل گردید.
نجف میرزا حسینی معاون فرمانداری شهرستان هرسین در این جلسه بر توسعه صنعت فرش شهرستان تأکید کرد و اظهار داشت : به منظور تقویت و گسترش صنعت فرش شهرستان در کمیته برنامه ریزی ۸۰ میلیون تومان را برای برگزاری دوره های آموزشی فرش بافی اختصاص داده ایم .
میرزا حسینی افزود : ۱۵۶۴ نفر بافنده فرش در شهرستان هرسین فعالیت میکنند که از این تعداد ۴۳۵ نفر بیمه شده اند و از این فرش بافان کسانی که در سال ۱۳۹۵ از صندوق کار آفرینی امید هرسین درخواست أخذ تسهیلات نموده اند و تاکنون موفق نشده اند با توجه به اظهارات رئیس صندوق مذکور تا ۱۵ روز آینده متقاضیان تسهیلات خود را دریافت خواهند کرد.
معاون فرماندار هرسین تصریح کرد : در شهرستان هرسین ۳ کارگاه غیرمتمرکز فعال فعالیت دارند و یک کارگاه دیگر در حال صدور مجوز می باشد .
میرزا حسینی در پایان بیان داشت : ۴۰ نفر از فرش بافان در سال ۱۳۹۵ توسط کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره ) به بانک صادرات جهت دریافت تسهیلات معرفی شده بودند ولی تا کنون اقدامی برای آنان صورت نگرفته و فرمانداری تا زمان حصول نتیجه این موضوع را پیگیری خواهد کرد .
فرش هرسین تشکیل جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار