تشکیل سند راهبردی و ایجاد دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت

بیستون نیوز :

برنامه دیدار و دلجویی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران با حضور فرماندار ، رئیس اداره بنیاد شهید و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی انجام گرفت .

برنامه دیدار و دلجویی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران با حضور فرماندار ، رئیس اداره بنیاد شهید و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی انجام گرفت .
به گزارش خبرنگار بیستون ، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این دیدارها بر حمایت دولت تدبیر و امید از ضرورت اشتغال و رفع نیازهای خانواده های معظم شهداء و ایثارگران تأکید کرد و اظهار داشت : تشکیل سند راهبردی و ایجاد دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین اقدامات دولت در راستای حمایت از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران است.
فرماندار هرسین بیان کرد : مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در راستای حل مشکلات و رفع نیازهای جامعه هدف بسیار مؤثر خواهد بود .
شاه آبادی در پایان سخنانش با اشاره به ابلاغ قانون جامع حمایت از ایثارگران توسط رئیس جمهور محترم اظهار داشت : دولت در برنامه ششم توسعه و سند راهبردی خدمات ارزنده و قابل توجهی را برای خانواده های معظم شهداء ، جانبازان و ایثارگران پیش بینی کرده است و وجود ۱۰ ماده در قوانین جامع حمایت از این اقشار اشاره مستقیمی به عزم دولت در اشتغال و کارآفرینی جامعه ایثارگری کشور دارد.

 

index 5 تشکیل سند راهبردی و ایجاد دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت 19700aed 4997 4dc7 be43 40db3ac1376f تشکیل سند راهبردی و ایجاد دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت b00254c5 6196 408f 8394 a63b6369f6d4 تشکیل سند راهبردی و ایجاد دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ca0d4e2e 5a30 4249 a5d2 ef11b5524949 تشکیل سند راهبردی و ایجاد دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار