تشکیل کمیته های ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

در اولین جلسه ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در شهرستان هرسین کمیته های تخصصی ، اعضاء و ارکان آن مشخص شدند.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، نجف میرزا حسینی معاون فرمانداری شهرستان هرسین با اعلام این خبر افزود : با تشکیل کمیته های تخصصی در شهرستان ساختار ، اعضاء و وظائف هر کدام از کمیته ها به منظور ارتقای خدمات سفر نوروز ۹۶ معرفی و پیش بینی شدند.
وی اظهار داشت : وظیفه اصلی کمیته ها : پذیرایی ، ارائه خدمات متناسب و استقبال از مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی می باشد که می بایست با برنامه ریزی ، سازماندهی و نظارت بر انجام فعالیت ها این امر مهم را محقق ساخت.
میرزا حسینی عنوان کرد : در این راستا از ظرفیت ها و امکانات دستگاههای اجرای به منظور معرفی توانمندیهای شهرستان در جهت توسعه گردشگری استفاده خواهد شد.
در پایان این جلسه کمیته های خدمات حمل و نقل و ترافیک ، خدمات امداد و نجات ، خدمات انتظامی ،امنیتی و ترافیک شهری ، هماهنگی امور شهردارها و دهیاریها ، برنامه برنامه ریزی و آمار ، خدمات اسکان و رفاه، نظارت و تنظیم بازار ، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ، خدمات بهداشتی ، سلامت و محیط زیست و اطلاع رسانی ، تبلیغات امور فرهنگی و فضای مجازی توسط میرزا حسینی به عنوان کمیته های تخصصی ستاد تسهیل سفرهای نوروزی توسط میرزا حسینی مشخص و معرفی شدند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار