تشکرفرماندار هرسین از استاندار و نماینده حوزه انتخابیه در نماز جمعه این شهرستان

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین از دکتر رازانی استاندار و سلیمانی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی بخاطر حمایت و نگاه ویژه آنان به شهرستان هرسین قدر دانی کرد .

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، به مناسبت دومین روز از هفته دولت در هرسین صورت گرفت : سخنرانی امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در قبل از خطبه های نماز جمعه
شاه آبادی در این سخنرانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از آنان بعنوان نمونه بارز ساده زیستی و پیرو ولایت حضرت علی (ع) و ولایت مطلقه فقیه یاد کرد و بیان داشت : از مهمترین ویژه گی های شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر تبعیت محض از سیره امام علی (ع) و ولایت فقیه بود که با دوری از هرگونه تجمل گرایی و تشریفات در حین خدمت بی منت به مردم به شهادت رسیدند و شهادت آنان جریان تازه ای در رگ های انقلاب جاری کرد و مسئولین را مصمم تر ساخت.

فرماندار هرسین اظهار داشت : شهید رجایی با سخنرانی و خطابه به یاد ماندنی و تاریخ ساز خود در ۲۶ ام مهرماه سال ۱۳۵۹ در جمع کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل و نشان دادن آثار شکنجه های دوران رژیم منحوس پهلوی بر روی بدنش حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی را به تمام دنیا اعلام کرد و این کار را  فقط کسانی می توانند انجام دهند که روحیه انقلابی داشته باشند .

شاه آبادی با اشاره به اینکه مسئولین می بایست سیره عملی و رفتار شهیدان رجایی و باهنر را  الگوی خود قرار دهند ادامه داد : رفتار مسئولین باید به گونه ای باشد که مردم را به نظام مقدس جمهوری اسلامی امیدوار کنند و مردم نیز نباید بداخلاقی و ضعف مسئولین را به پای نظام ، اسلام و مکتب بگذارند.
فرماندار هرسین در بخش دیگری از سخنانش با انتقادی تند از آبستراکسیون تعدادی از اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر بیستون در راستای انتخاب اعضای هیأت رئیسه بیان داشت : این حربه بر خلاف دموکراسی و خیانت به آراء ، اطمینان و اعتماد مردم است چون به برکت انقلاب اسلامی و مطابق اصل ۱۰۰ قانون اساسی اداره امور شهرها از طریق انتخاب اعضای شوراهای اسلامی شهر ها به مردم سپرده شده است.

امیر شاه آبادی اظهار داشت : از تمام ظرفیت و وظائف قانونی خود در انتخاب شهرداران استفاده میکنم و در این راه با هیچکس مماشات نخواهم کرد چون شهرستان هرسین تحمل خسارات دیگری ندارد.
شاه آبادی در بخش دیگری از سخنانش ابراز داشت : در هفته دولت بیش از ۵۰ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریال در شهرستان هرسین افتتاح یا کلنگ زنی خواهند شد و در جلسه کمیته برنامه ریزی اول مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال به حوزه عمران شهری هرسین و بیستون اختصاص داده ایم.
فرماندار هرسین بیان کرد : بزرگراه هرسین به پلیس راه در طول ۵ ماه گذشته رشد ۶۰ درصدی داشته است و در حوزه های روستایی نیز با گازرسانی به ۴۷ روستا و بهسازی و مرمت همه راههای روستایی ،گردنه ها و مسیرهای صعب العبور بخش های مرکزی و بیستون زمینه تحول و توسعه در روستاها فراهم ساخته ایم.
شاه آبادی در پایان سخنانش از دکتر رازانی استاندار و سلیمانی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی بخاطر حمایت و نگاه ویژه آنان به شهرستان هرسین قدر دانی کرد .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار