ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > تشکیل گروه و اتاق فکر هرسینی های مقیم مرکز در تهران

تشکیل گروه و اتاق فکر هرسینی های مقیم مرکز در تهران

گروه هرسینی های مقیم مرکز قصد نگاه حمایتی به منطقه خود را دارند و توجه و پیگیری مشکلات ٰ مطالبات و خواسته های مردم شهرمان هرسین از طریق نهادهای پایتخت می باشد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون , با توجه به انبوه مشکلاتی که شهرهای دور از مرکز از جمله شهر هرسین گریبانگیر آن هستند و نیز تمرکز گرایی که در این چند سال اخیر در ذهن برخی سیاست مداران رسوخ کرده و لذا عبور از این ذهنیت ممکن نیست مگر با همت نخبگانی از شهرهای کوچک که دولتیان مرکز نشین را قانع کنند که به شهرهای کوچک هم نظری داشته باشند تا با مهار مهمترین معضل این روزهای جوانان یعنی ٰ بیکاری ٰ باعث جلوگیری از هجوم خیل بیکاران به پایتخت شوند.
براین اساس گروهی از نخبگان هرسینی مقیم تهران با تشکیل گروهی ویژه و با تشکیل یک اتاق فکر و جلساتی منسجم در پی یافتن راهکاری برای برونرفت مردمان زادگاهشان هرسین از خیل مشکلات و رکود و بیکاری هستند.
در واقع این نخبگان مرکز نشین با تشکیل یک اتاق فکر واحد قصد دارند راهکارهایی مفید به مسئولینی بدهند که در هرسین در راس کار هستند و اینگونه دین خود را به زادگاه و مردمان زحمت کش و کم توقع هرسین ادا کنند.
گروه هرسینی های مقیم مرکز قصد نگاه حمایتی به منطقه خود را دارند و توجه و پیگیری مشکلات ٰ مطالبات و خواسته های مردم شهرمان هرسین از طریق نهادهای پایتخت می باشد.

 

جلسات این گروه بصورت ماهانه برگزار می شود و دفتر تجمع واقع در میدان فاطمی  حوالی ساختمان وزارت کشور است.
اشخاص شاخص گروه که نام آشنای مردم هرسین هستند عبارتند از: حاج یعقوب وهابی از قرارگاه خاتم. جانباز جهانبخش کریمی شهرداری تهران.دکتر رسول فلاحی استاد دانشگاه و عضو حقوقدانان کشور. دکتر چناری اتاق بازرگانی وزارت صنایع و معادن. دکتر علی نعمتی از سازمان گردشگری کشور.دکترشهرام عظیمی از وزارت ورزش و جوانان.جناب جناب روح الله کاکاوند استاد دانشگاه جامع سازمان زندان های کشور.جناب کنجوری . دکتر علی مسکینی . جناب بهزاد رشیدی از جهاد دانشگاهی کشور . فردین بهرامی ازسازمان تامین اجتماعی. بیژن احمدی کاکاوندی ریاضی دان و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران.  شهاب طلایی پژوهشگر حوزه اجتماعی. سرهنگ بازنشسته آخرتی. جناب حسنی رایگانی مدرس دانشگاه و شاعر. سیاوش سرحدی ملی پوش سابق والیبال. سعید دارابی هنرمند و فعال اجتماعی .علی عباسیان قاری برجسته قرآن کریم.رامین آزاد پور فعال اجتماعی و…بسیاری دیگر از نخبگان هرسینی ساکن تهران.
چهارمین جلسه حضوری این گروه مقیم تهران درحالی بر گزار گردید که از طریق وزارت کشور مجوز رسمی تشکل هرسینی های مقیم پایتخت در حال طی کردن مراحل قانونی است که فعالیتهای این گروه قانونی و رسمی انجام شود.

 

%d9%85%d9%82%db%8c%d9%85-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%87%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%87%d8%a7

در مجموع نظر اکثریت گروه مبنی بر پیگیری مطالبات و خواسته های مردم شهرمان از طریق نهادهای پایتخت می باشد و تشکیل اتاق فکری متشکل از نخبگان گروه و ایجاد راهکارهای لازم و اساسی درجهت حمایت فکری و اجرایی مسولین شهر هرسین درجهت برون رفت از مشکلات و محدودیتهای دیاری که درآن متولد و سالها زندگی کرده ایم.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید