تصویری از داعش که دل هر ایرانی را به درد می آورد + عکس

بیستون نیوز :

در روزهای اخیر تصاویری در صفحات اجتماعی وابسته به تروریست‌های داعش منتشر شده که از رویای تصرف ایران توسط این گروهک خبر می‌دهد.

بر همین اساس «ابومحمد العدنانی» سخنگوی گروهی که با عنوان «دولت اسلامی عراق و شام» از سوی رسانه‌های جبهه غربی – عربی معرفی می‌شود، در سخنانی مدعی شده که این گروهک تلاش دارد نیروهایش را به سمت ایران حرکت دهد.

وی در سخنانی مدعی شده است: «در پی پیروزی‌های متعدد دولت اسلامی، سربازان شجاع ما با حمله به ایران این سرزمین را از روافض پاک می‌کنند و سیطره دولت اسلامی را به ولایت خراسان گسترش می‌دهند.»

بعد از انتشار این سخنان، صفحات و گروه‌های مجازی وابسته به تروریست‌های داعش، تصاویری از فتح میدان آزادی تهران با آرم ولایت خراسان منتشر کرده‌اند.

550x276x552415 267.jpg.jetiweb.ic.3Cabvuktr1 تصویری از داعش که دل هر ایرانی را به درد می آورد + عکس

این یاوه‌گویی‌ها از سوی تروریست‌های داعش در حالی صورت می‌گیرد که چندی است مواضع این گروهک در عراق و سوریه در حال فتح شدن از سوی نیروهای مردمی عراق و همچنین ارتش و مجاهدان سوری است و طبق آنچه در منابع خبری و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، خبرهای غافلگیرکننده و امیدبخشی از شکست سنگین تروریست‌ها در سرزمین‌های تحت اشغال آنها در راه است.

مطالب پیشنهادی

  1. rezanazari1353 . گفت:

    غلطش رو کرده مردیکه وهابی .پاشو بذاره ایران حالیش میکنیم یه من ماست چقدر کره داره.فکر کرده ایرانیها مثل ارتش عراق بی خاصیت هستند .بلایی سرشون بیاد وهابیت یادشون بره

  2. beta گفت:

    مگه خوابشو ببینن

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار