تعیین تکلیف پروانه ساخت زمین‌های شهرک شهرداری هرسین‌

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین گفت:‌ ۱۴۰ خانوار هرسینی از سال ۹۰ تا‌کنون منتظر پروانه ساخت زمین‌های شهرک شهرداری این شهرستان هستند.

به گزارش  خبرنگار بیستون : امیر ‌شاه‌آبادی ، اظهارداشت: ۱۴۸ روستا و چهار دهستان در ۲ بخش مرکزی و بیستون، شهرستان هرسین پراکنده است که از این تعداد ۱۲۷ روستا با جمعیتی در حدود‌ ۸۶ هزار نفر دارای سکنه است.
وی با اشاره به معضل بیکاری شهرستان هرسین، گفت: ۲۴ درصد از جمعیت شهرستان معادل هفت هزار نفر، بیکار هستند.
فرماندار هرسین با اشاره به طرح‌های عمرانی در دست اجرای این شهرستان، گفت: سال‌های طولانی است که از چهار‌خطه کردن ابتدای پلیس‌راه تا شهرستان به طول سه کیلومتر می‌گذرد، اما همچنان بی‌تکلیف باقی‌مانده است.
وی به پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون اعتبار برای کریدور گردشگری بیستون-طاق‌بستان اشاره کرد و افزود: پیچ بسیار خطرناک در جاده نورآباد به هرسین وجود دارد که باید اصلاح شود.
شاه‌آبادی پل دوم چهر را حادثه‌خیز عنوان کرد و ادامه داد: نیازمند است اقداماتی در راستای رفع مشکل و ترمیم پل دوم چهر در اولویت کارهای اجرایی قرار گیرد.
این مسؤول با بیان اینکه میراث فرهنگی قصد دارد پارکینگ ورودی پایگاه بیستون را به پیمانکار واگذار کند، تصریح کرد: پاکینگ ورودی پایگاه بیستون هر ساله در اختیار شهرداری بوده و درآمد‌زایی خوبی برای این نهاد داشته است.
شاه‌آبادی مشکل سند‌دار شدن زمین‌های شهرک شهرداری هرسین را در قالب دیگر مشکلات این شهرستان عنوان و بیان کرد: ۱۴۰ خانوار هرسینی از سال ۹۰ تا‌کنون منتظر پروانه ساخت این زمین‌ها هستند.
 منبع:فارس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار