توديع و معارفه رئيس اداره آبفار شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

آيين توديع و معارفه رئيس اداره آبفار شهرستان هرسين با حضور فرماندار ، معاون منابع انساني و معاون بهره برداري و رئيس حراست اداره كل آب و فاضلاب روستايي استان كرمانشاه در محل فرمانداري برگزار گرديد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ آيين توديع و معارفه رئيس اداره آبفار شهرستان هرسين با حضور فرماندار ، معاون منابع انساني و معاون بهره برداري و رئيس حراست اداره كل آب و فاضلاب روستايي استان كرمانشاه در محل فرمانداري برگزار گرديد.
در اين مراسم دكتر امير شاه آبادي سرپرست فرمانداري شهرستان هرسين طي سخناني اظهار داشت : خدمات دولت تدبير و اميد در راستاي توسعه مناطق روستايي قابل تقدير است.
وي تصريح كرد : ايجاد اشتغال و توسعه فضاي كسب و كار مهمترين عامل جلوگيري از مهاجرت روستاييان و تداوم زندگي آنان در اين مناطق مي باشد كه دولت توانسته است با گسترش و توجه ويژه به زير ساخت ها و حمايت از واحدهاي صنعتي و كارگاههاي كوچك روستايي و ايجاد تعاوني ها اين امر مهم را محقق سازد .
دكتر شاه آبادي در پايان بيان داشت : از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در زمینه آبرسانی، گازرسانی ، بهسازی و آسفالت راه های اصلی و فرعی روستایی خدمات مناسب و بي سابقه اي در شهرستان هرسين ارایه شده است .
در پايان اين مراسم از زحمات آقاي علي عسكر مهدوي راد تقدير شد و آقاي منصور فيض بشير پور بعنوان رئيس جديد اداره آب و فاضلاب روستايي شهرستان هرسين معرفي شد.
آبفار هرسین توديع و معارفه رئيس اداره آبفار شهرستان هرسين

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار