ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۳۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > تودیع و معارفه رئیس اداره آبفار شهرستان هرسین

تودیع و معارفه رئیس اداره آبفار شهرستان هرسین

آیین تودیع و معارفه رئیس اداره آبفار شهرستان هرسین با حضور فرماندار ، معاون منابع انسانی و معاون بهره برداری و رئیس حراست اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در محل فرمانداری برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ آیین تودیع و معارفه رئیس اداره آبفار شهرستان هرسین با حضور فرماندار ، معاون منابع انسانی و معاون بهره برداری و رئیس حراست اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در محل فرمانداری برگزار گردید.
در این مراسم دکتر امیر شاه آبادی سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین طی سخنانی اظهار داشت : خدمات دولت تدبیر و امید در راستای توسعه مناطق روستایی قابل تقدیر است.
وی تصریح کرد : ایجاد اشتغال و توسعه فضای کسب و کار مهمترین عامل جلوگیری از مهاجرت روستاییان و تداوم زندگی آنان در این مناطق می باشد که دولت توانسته است با گسترش و توجه ویژه به زیر ساخت ها و حمایت از واحدهای صنعتی و کارگاههای کوچک روستایی و ایجاد تعاونی ها این امر مهم را محقق سازد .
دکتر شاه آبادی در پایان بیان داشت : از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در زمینه آبرسانی، گازرسانی ، بهسازی و آسفالت راه های اصلی و فرعی روستایی خدمات مناسب و بی سابقه ای در شهرستان هرسین ارایه شده است .
در پایان این مراسم از زحمات آقای علی عسکر مهدوی راد تقدیر شد و آقای منصور فیض بشیر پور بعنوان رئیس جدید اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان هرسین معرفی شد.
%d8%a2%d8%a8%d9%81%d8%a7%d8%b1-%d9%87%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%86
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید