توديع و معارفه رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

مراسم توديع و معارفه رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان هرسين با حضورمدير کل سازمان تبليغات اسلامي استان ، امام جمعه و فرماندار در محل فرمانداري برگزار گرديد.

به گزارش خبرنگار بیستون،در ابتداي اين مراسم ياور  محمدي فرماندار شهرستان هرسين ضمن تقدير و تشكر از خدمات ارزنده حجت الاسلام سبزي مدير سابق اداره تبليغات اسلامي شهرستان در راستاي پيگيري و ارتقاء امور ديني و مذهبي شهرستان گفت: با توجه به پيشينه ديني و مذهبي مردم هرسين و وجود علماي بزرگ و مطرح در زمان خود نشان دهنده عمق نفوذ آموزه ها و احكام ديني در بين مردم اين ديار است و برجستگي  اين شهر بعنوان دارالمومنين مديون  حضور اثر بخش علماي فرهيخته و روحانيت خوشنام بوده است و در اين جهت دولت و كليه دستگاههاي اداري شهرستان در راستاي حمايت از  برنامه هاي ديني همه توان خود را به كار خواهند گرفت .

وي در پايان سخنانش از روند اجراي پروژه هاي عمراني ، فرهنگي و اجتماعي  در هفته دولت گزارشي داد و تصريح كرد ارتقاء سطح زندگي مردم در همه جهات از برنامه هاي دولت تدبير و اميد است .
در ادامه اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين باقري امام جمعه هرسين ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي دولت اجراي برنامه هاي مذهبي و ديني در سطح شهرستان را خوب ارزيابي كرد و گفت مردم در كليه مراسمات مذهبي حضوري پرشور دارند و اين حضور باعث پرشكوه تر شدن مراسمات مي شود.
امام جمعه هرسين تصريح كرد حوزه هاي علميه و هيات هاي مذهبي از اجزاي مهم سازمان تبليغات اسلامي هستند .

در پایان این مراسم  ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام سبزي مدير سابق اداره تبليغات اسلامي شهرستان،حجت الاسلام سید جواد موسوی بعنوان رئیس جدید تیلیغات اسلامی هرسین معارفه شدند.

DSC06520 توديع و معارفه رئيس  اداره تبليغات اسلامي شهرستان هرسين DSC06524 توديع و معارفه رئيس  اداره تبليغات اسلامي شهرستان هرسين

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار