توزيع شب نامه با چاشني ضعف و اتهام زني در هرسين

بیستون نیوز :

با توجه به پايان وقت قانوني تبليغات انتخاباتي در شهر هرسين از شب گذشته (پنج شنبه) شاهد نوع بي سابقه اي از بي اخلاقي و قانون شكني در سطح شهر هرسين بوديم.

به گزارش خبرنگار بيستون، با توجه به پايان وقت قانوني تبليغات انتخاباتي در شهر هرسين از شب گذشته (پنج شنبه) شاهد نوع بي سابقه اي از  بي اخلاقي و قانون شكني در سطح شهر هرسين بوديم.

در همين مورد عده اي اقدام به توزيع شب نامه‌اي ۲ صفحه اي در سطح شهر و فضاي مجازي نمودند كه عمده اتهامات واهي وارده مربوط به يكي از كانديداهاي مطرح و طراز اول حوزه انتخابيه كنگاور،صحنه و هرسين بود.

كانديداي مورد اتهام در اين شب نامه به گواه اكثريت نظرسنجي هاي معتبر در سطح حوزه انتخابيه با اقبال بالا در صدر جداول انتخاب فرد اصلح از جانب مردم قرار داشت و طرفداران رقباي احتمالي وي با انتشار مطالبي در صدد تخريب وي برآمدند.اين موضوع در حالي اتفاق افتاده كه سالهاست اينگونه تخريب ها و اتهامات از سپهر سياسي ما رخت بر بسته و نشان از آشفتگي و ضديت اين افراد با مردم و نظرات آنان دارد.

در اين شب نامه سعي بر آن شده بود كه عاملان اصلي انتشار اين مطالب موهوم را به غلط ،از طرفداران كانديداي مطرح هرسيني جلوه دهند.اما با آشفتگي و كلمات از هم گسيخته اي كه اين افراد بكار برده بودند به سادگي مي توان فهميد كه طراحي و انتشار اين مطالب از جانب چه طيفي صورت گرفته است و در موارد مشابه سعي در به حاشيه بردن تبليغات و كانديداهاي مطرح ديگر اين حوزه داشته اند.افرادي كه اقدام به توزيع و نشر اين مطالب غير قانوني مي كنند در وهله اول توهيني مستقيم به آراء و نظرات مردم مي نمايند و در درجه دوم ضعف و زبوني خود در ارائه عملكرد و نقاط قوتشان به افكار عمومي جامعه را بروز مي دهند.

لازم است كه مراجع محترم قانوني و نظارتي انتخابات در اين مسائل ريز شوند و مانع از باب شدن اين گونه رفتارهاي هنجار شكنانه در منطقه و شهر هرسين شوند.

مطالب پیشنهادی

 1. علی گفت:

  توهین به آرای مردم از سوی کسانیست که اقدام به خرید آرا میکنند

 2. مهدی گفت:

  توهین به ارا مردم از سوی کسانی می باشد که به روشهای از قبیل: ……….ذیل …….. قصد رسیدن به اهداف خود را داشتند نه مردم
  انتصاب مسئولین بی کفایت و ناکارآمد جهت اخذ رای از کارمندان ادارات صورت میگرفت و توجهی به ارایه خدمت به مردم نداشتند
  از بیت المال مسلمین جهت تبلیغات بطور غیر مستقیم و موجه استفاده می شد
  با بی احترامی به قانون و عدم پایبند به فرمايشات مقام عظمای ولایت اقدام به تحریک مردم خام و زود باور سایر کاندیدهای بی تجربه نموده و قصد اخلال در شهر را داشتند
  و خرید آرا مردم

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار