توضیحات تکمیلی درباره نحوه شرکت در نظرسنجی پایگاه خبری تحلیلی بیستون + عکس

بیستون نیوز :

این برنامه نظرسنجی مربوط به سایت جهانی ورد پرس است که مرکز آن در خارج از کشور بوده و امکان دستکاری و یا اعمال نفوذ و حک به هیچ وجه ندارد و حتی برای مدیران سایت هم به جز هر کدام یک رای هیچ امکان دیگری وجود ندارد.

به گزارش بیستون از آنجایی که طی روزهای اخیر کامنت های فراوانی درباره نحوه مشارکت و چندوچون نظرسنجی مرتبط با عملکرد اعضا محترم شورای شهر هرسین در پایگاه خبری تحلیلی بیستون دریافت شد، لذا مدیریت سایت بیستون نیوز وظیفه خود دانست توضیحات تکمیلی را در راستای این نظرسنجی و طرق شرکت در آن را خدمت مخاطبان محترم داشته باشد.

به عنوان مثال اگر در پیام های مخاطبان قدری تامل کنیم مشاهده می شود که برخی از اعضاء پیام های حمایتی بسیاری داشته اند ولی رای به آنها تعلق نگرفته است. دلیل آن عدم وارد شدن به صفحه اصلی سایت و نحوه صحیح وارد کردن رای است.

علاقه مندان جهت شرکت در نظرسنجی مرتبط با عملکرد شورای شهر می توانند از دو طریق اقدام کنند. از آنجایی که سایت دو نسخه موبایل و نسخه اصلی یا همان دستکتاپ دارد لذا کسی که با موبایل وارد می شود لازم است در پایین صفحه نسخه را از حالت موبایل به دستکتاپت تغیر دهد و سپس که وارد نسخه اصلی سایت شد در هر سمت چپ پایین ستون ها می تواند نظرسنجی رو مشاهده کند و نحوه تیک زدن و سپس دیدن اطلاعات آمار نتایج رو ملاحظه کند.

photo 2016 07 13 04 12 29 توضیحات تکمیلی درباره نحوه شرکت در نظرسنجی پایگاه خبری تحلیلی بیستون + عکس

photo 2016 07 13 04 27 43 توضیحات تکمیلی درباره نحوه شرکت در نظرسنجی پایگاه خبری تحلیلی بیستون + عکس

photo 2016 07 13 04 11 55 توضیحات تکمیلی درباره نحوه شرکت در نظرسنجی پایگاه خبری تحلیلی بیستون + عکس    photo 2016 07 13 04 28 02 توضیحات تکمیلی درباره نحوه شرکت در نظرسنجی پایگاه خبری تحلیلی بیستون + عکس

لازم به ذکر است این برنامه نظرسنجی مربوط به سایت جهانی ورد پرس است که مرکز آن در خارج از کشور بوده و امکان دستکاری و یا اعمال نفوذ و حک به هیچ وجه ندارد و حتی برای مدیران سایت هم به جز هر کدام یک رای هیچ امکان دیگری وجود ندارد. همچنین هر کدام از مخاطبان فقط یک بار می توانند رای دهند. در واقع دارندگان هر حساب کاربری و ایمیل فقط یکبار می تواند رای دهد.

مطالب پیشنهادی

 1. یک هرسینی گفت:

  با سلام
  متاسفانه نظر سنجی ما هم مانند رای دادنمان است براساس واقعیت نیست بلکه براساس برد رابطه هاست

 2. هرسین مظلوم گفت:

  این شورا بدترین شورا بوده و مردم دیگه گول نمیخورن

 3. سپهر گفت:

  بدترین نظرسنجی و تقلبی ترین نظر سنجی که بخدا تو عمرم دیدم همین نظر سنجی هستش که مسئول سایت بیستون نیوز گذاشته

 4. فرهاد گفت:

  این نظر سنجی که شب ساعت ۳ به بعد برای برخی از عزیزان به طور غیر عادی بالا می ره، این نظر سنجی نیست که اینا گذاشتن اینا همش بخاطر پول و منفعت خودشونه

 5. بهنام گفت:

  راه نجات هرسین انتخاب شورای اعتلافی است اعتلافی که تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد شاید این طور بتوان با رابطه بازی و طایفه بازی هم جنگید.

 6. هرسین مظلوم گفت:

  برای این شورا واقعا متاسفم.انشالله از خدای متعال ومردم سیلی محکمی خواهند خورد.

 7. مردم گفت:

  دیشب آقای رستم استدآبادی از ساعت دوشب به بعو ۱۲۰تا رای بهش اضافه شد خنده داره واقعا …..

 8. گلا دیاتور گفت:

  داره میسوزه اونجات

 9. کاوشگر گفت:

  نمیدونم کی مردم فهیم و همیشه در صحنه ما کی دست از تعصب و حسادت بر میدارن….اقا یکی محبوبه و کار مردم را راه میندازه و طبیعیه که رای هم بیاره….نکن برادر نکن.
  ..درود بر اقای استدابادی.درود

 10. هرسین مظلوم گفت:

  هیچکدام دیگه رای نمیارن

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار