توضیحات معاونت روابط عمومی دفتر استاندار به بیستون نیوز در خصوص نشست های استاندار با اصحاب رسانه

بیستون نیوز :

اين برنامه به صورت سلسله نشست هست و قرار بر این است به تناوب از دوستان رسانه ای دعوت بشود.

اصغر عظیمی مهر در پاسخ به این سوال که چرا از دیگر اصحاب رسانه و مدیران خبرگزاری های محلی (مخصوصاً سایت های محلی شهرستانی) در جلسه با استاندار دعوت نشده اند به خبرنگار بیستون نیوز پاسخ داد: اين برنامه به صورت سلسله نشست هست و در برنامه ما این است که به تناوب از دوستان رسانه ای دعوت شود در این نشست ها حضور یابند. ما خواستيم فرصتي براي تك تك دوستان فراهم شود كه بتوانند حرف هایشان را بزنند و ایده هایشان را مطرح کنند نه اينكه يه جلسه تشريفاتي كه به هيچ کس فرصت حرف زدن نمی رسد، بسنده کنیم.  شما از سرمايه هاي اجتماعي استان هستيد. آقاي استاندار وافعا دیدی باز و دیدگاهی جامع نگر داشته و نسبت به دوستان بي تفاوت نيستند. از بنده هم خواستند كه شان دوستان رعايت شود،  با اين همه اگه كوتاهي اي صورت گرفته متوجه بنده ست.

معاونت روابط عمومی استانداری در پاسخ به این موضوع که دوستان رسانه ای اسلام آباد گلایه داشتند و حتی بیانیه هم صادر نمودند به خبرنگار بیستون عنوان داشتند: گلايه ي دوستان به جاست  اما قدری شتابزده.  ما واقعا برنامه داریم از همه ي دوستان استفاده كنیم. تاكيدي كه بنده در جلسه ي ديشب در حضور اصحاب رسانه داشتم و مشخص گفتم: اگر دوستان خواستند درمورد اين جلسه اطلاع رساني كنند عنوان جلسه از زبان ما دقيقا اين است: «اولين جلسه از سلسله نشستهاي استاندار كرمانشاه با اصحاب رسانه»، تا مشخص شود که در برنامه ما دیگر دوستان هم گنجانده شده اند.

معاونت روابط عمومی استانداری در پایان عنوان داشتند: يكي ديگه از برنامه هاي ما اين است كه در هر شهرستان با حضور فعالان رسانه اي و فرماندار شهرستان جلساتي برگزار كنيم كه از همه ي ظرفيتها براي توسعه نظام اطلاع رساني استان استفاده كنيم. تلاش هم مي كنيم كه معاونين محترم استاندار هم درگير قضيه شوند. آقاي استاندار تاكيد داشتند كه به گونه ای عمل كنيم كه دوستان دچار سوتفاهم نشوند و خواستند كه بنده باشما صحبت كنم و موضوع رو تبيين كنم.

مصاحبه و گزارش: افشین منوچهرآبادی

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار