ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده > تکذیب انصراف تیم هیئت کشتی هرسین از لیگ برتر

تکذیب انصراف تیم هیئت کشتی هرسین از لیگ برتر

علی قربانی دبیر هییت کشتی و سخنگوی تیم کشتی شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار ورزشی بیستون خبر انصراف تیم هرسین را در لیگ برتر کشتی تکذیب کرد.   مسابقه […]

علی قربانی دبیر هییت کشتی و سخنگوی تیم کشتی شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار ورزشی بیستون خبر انصراف تیم هرسین را در لیگ برتر کشتی تکذیب کرد.

 

مسابقه روز گذشته ما در مازندران بدلیل فشردگی لیگ و اعتراض ما به این روند برگزار نشد.در حالی که مسئولین لیگ در ابتدای فصل گفتند که لیگ کشتی امسال ۳۰۰ روز انجام می شود که در کمال ناباوری اقای رسول خادم به برگزار کنندگان لیگ فشار آورده که مسابقات را در ۱۵ روز به پایان برسانند و تکلیف نماینده ایران در لیگ باشگاههای جهان مشخص شود که این رویه با اعتراض ما مواجه شد.

وی گفت: تیم ما برای میزبانی از تیم مازندران آمادگی کامل را داشت و این تیم مازندران بود که با وجود سفر به کرمانشاه عصر امروز به شهر خود برگشتند و بخاطر اعتراض به تبانی دو تیم دیگر گروه از مسابقه با تیم هرسین سر باز زد و مسابقه روز جمعه پیش رو کنسل شد.

وی افزود:تیم هییت کشتی شهرستان هرسین کماکان در رقابتهای لیگ برتر کشتی حضور دارد و انصراف نداده و تیم ما فقط در یک دیدار حضور نداشته است .

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید