تکذیب قتل یک شهروند هرسینی در حوزه اخذ رأی

بیستون نیوز :

مسئول کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: نزاع بزرگی در سطح استان در این زمینه نداشته‌ایم و قتل و جرحی در کار نبوده است و درگیری در یکی از محل‌های اخذ رأی هرسین نیز در حد مشاجره بوده است.

نصرت الله مرادی با تکذیب قتل یک شهروند هرسینی در یکی از حوزه اخذ رأی گفت: این درگیری در حد مشاجره بود و شایعه قتل صحت ندارد.

به گزارش بيستون به نقل از ميزان، مسئول کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان کرمانشاه ظهر امروز در کمیته اطلاع‌‌رسانی ستاد انتخابات استان کرمانشاه در مورد صحت و سقم شایعه‌ای مبنی بر قتل یک شهروند هرسینی در محل اخذ رأی اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد.

وی بیان داشت: فرآیند انتخابات در استان همزمان با سراسر کشور آغاز شده و در نهایت امنیت و آرامش در حال برگزاری است و با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌ها اخذ رأی ادامه دارد.

مسئول کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: بر اساس مجموع گزارش‌های واصل شده از اقصی نقاط استان تا این ساعت هیچ حادثه سوء امنیتی نداشتیم و امنیت فرآیند انتخابات در استان مطلوب است.

مرادی وجود تنش‌ها بین هوادران کاندیداها را امری طبیعی دانست و ادامه داد: نزاع بزرگی در سطح استان در این زمینه نداشته‌ایم و قتل و جرحی در کار نبوده است و درگیری در یکی از محل‌های اخذ رأی هرسین نیز در حد مشاجره بوده است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار