تیم هیات کشتی هرسین مغلوب ستارگان ساری شد+جزئیات

بیستون نیوز :

دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه با اشاره به حضور تیم هیات کشتی هرسین در رقابت های لیگ کشتی آزاد باشگاه های کشور گفت: این تیم در اولین رقابت خود ۶ بر ۲ مقابل ستارگان ساری نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی بیستون ، منصور کیانی اظهار کرد: رقابت تیم های کشتی هرسین و ستارگان ساری از گروه ب ، در شهر هرسین برگزار شد که در نهایت با برتری تیم مهمان نیز به پایان رسید.
n82634748 718112011 تیم هیات کشتی هرسین مغلوب ستارگان ساری شد+جزئیات
وی ادامه داد: در این رقابت و در وزن ۵۷ کیلوگرم، حسین رحمانی از هرسین ۱۰ بر صفر و در نهایت با ضربه فنی مغلوب مصطفی دامادی از ستارگان ساری شد.
کیانی با بیان اینکه در وزن ۶۱ کیلوگرم، خیرالله قهرمانی از هرسین توانست ۶ بر صفر علی کریم پور از ساری را شکست دهد، افزود: در وزن ۶۵ کیلوگرم نیز محسن رحمانی از هرسین با حساب ۱۲ بر صفر و ضربه فنی مغلوب حریف شد.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه ادامه داد: رقابت وزن ۷۰ کیلوگرم بین امیر قهرمانی از هرسین و ایمان رحمانی زاده از ساری برگزار شد که در پایان این کشتی گیر تیم مهمان بود که با حساب ۱۲ بر چهار صاحب برتری شد.
وی با اشاره به رقابت وزن ۷۴ کیلوگرم که در آن سیف الله قاسمی از هرسین ۱۱ بر صفر مغلوب امیر حسین تبار شد، خاطرنشان کرد: در رقابت وزن ۸۶ کیلوگرم ارشک محبی از هرسین در کشتی یک طرفه ۱۰ بر صفر محمد علی تبار را از پیش رو برداشت تا دومین پیروزی تیم این تیم رقم بخورد.
کیانی گفت: در مبارزات اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز یحیی لشگربیگی و ستار بدری از هرسین حاضر به رقابت با حریف خود نشدند تا اسماعیل نجاتیان و شمس ناتری از ساری برنده اعلام شوند.
تیم هیات کشتی هرسین مسابقه قبلی خود را نیز در برابر تیم پاس رستم کلا با نتیجه هفت بر یک واگذار کرده بود.

منبع/ایرنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار