ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > تیم کشتی هرسین با ۱۲ عنوان‌دار جهان و المپیک در لیگ کشتی رقابت کرد

تیم کشتی هرسین با ۱۲ عنوان‌دار جهان و المپیک در لیگ کشتی رقابت کرد

با توجه به افزایش حساسیت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی و اهمیت نتایج تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در دور برگشت لیگ، تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها نسبت به جذب کشتی‌گیران عنوان‌دار خارجی اقدام کرده‌اند

به گزارش خبرنگار ورزشی بیستون ، تیم‌های حاضر در لیگ برتر کشتی برای کسب نتایج بهتر نسبت به جذب عنوان‌دارن جهان و المپیک از کشورهای مختلف اقدام کرده‌اند.
با توجه به افزایش حساسیت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی و اهمیت نتایج تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در دور برگشت لیگ، تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها نسبت به جذب کشتی‌گیران عنوان‌دار خارجی اقدام کرده‌اند تا در دور برگشت و همچنین دیدارهای نیمه نهایی و فینال که ۲ هفته دیگر در کاشان برگزار می‌شود از این نفرات استفاده کنند.
در حال حاضر لیگ برتر کشتی آزاد در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شود که بیمه رازی و ستارگان ساری بر صدر این دو گروه تکیه زده‌اند. ایزی پایپ کاشان، هیات کشتی مرند و رعد پدافند تهران پاس رستم کلا، هلدینگ فراز خراسان رضوی و هرسین کرمانشاه دیگر تیم‌های حاضر در لیگ کشتی آزاد هستند.
در کشتی فرنگی نیز ۸ تیم در دو گروه ۴ تیمی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند که بیمه رازی و سیناصنعت ایذه در جایگاه نخست دو گروه قرار دارند. شهدای مدافع حرم، مرحوم حسین خواجه وندی ، پاس اندیمشک، دانشگاه پیام نور خوزستان، آکادمی امید نوروزی و رعد پدافند تهران نیز دیگر تیم‌های حاضر در لیگ کشتی فرنگی هستند.
اسامی کشتی‌گیران خارجی که توسط تیم‌های حاضر در لیگ برتر کشتی ازاد و فرنگی جذب شده‌اند به ترتیب زیر است:
کشتی آزاد:
ستارگان کاشان: ماگومد قربان علی اف دارنده مدال طلا و برنز جهان در وزن ۷۰ کیلوگرم و آرتوم گبکوف در وزن ۵۷ کیلوگرم از روسیه.
ماگومد قربان علی اف
بیمه رازی: زائور اوگویف دارنده مدال برنز اروپا در وزن ۵۷ کیلوگرم وختیگ تسابولوف دارنده مدال طلا و نقره جهان در وزن ۷۴ کیلوگرم هر دو از روسیه.
ختیک تسابولوف
ایزی پایپ کاشان: گنو پتریاشویلی دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک در وزن ۱۲۵ کیلوگرم از گرجستان و ولادیسلاو بایتسایف دارنده مدال نقره و برنز اروپا از روسیه در وزن ۹۷ کیلوگرم.
گنو پتریاشویلی
هلدینگ فراز خراسان رضوی: بخان گوی گریف دارنده مدال طلای جهان در وزن ۶۵ کیلوگرم از روسیه.
بخان گویگریف
کشتی فرنگی:
بیمه رازی تهران: رسول چونایف دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک از آذربایجان
رسول چونایف
شهدای مدافع حرم قم: فرانک استابلر دارنده ۲ مدال طلا و یک برنز جهان در وزن ۷۱ کیلوگرم و ادوارد پاپ نفر پنجم المپیک هر دو از آلمان.
فرانک استابلر
سینا صنعت ایذه: ماکسیم مانوکیان دارنده مدال طلای جهان از ارمنستان در وزن ۸۵ کیلوگرم و ریوازی نادراشویلی دارنده مدال برنز جهان از گرجستان.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید