جانبازان نماد و تجسم واقعی شجاعت و فرزانگی

بیستون نیوز :

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در پیامی اعیاد شعبانیه و روز جانباز را تبریک گفت.

  • index 296x126 جانبازان نماد و تجسم واقعی شجاعت و فرزانگی
    زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد
به گزارش خبرنگار بیستون، حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس در پیامی ایام ولادت حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام پر خیر و برکت شعبان المعظم که با نسیم زیبای اعیاد و ولادت ائمه اطهار خصوصاً سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) پرچمدار بزرگ امر به معروف و نهی از منکر و روز پاسدار و چهارم شعبان سالروز خجسته میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و پنجم شعبان سالروز میلاد زینت ساجدین حضرت امام سجاد(ع) معطر و همراه گشته و مشام مومنین مخلص و رهروان اهل بیت عصمت و طهارت را عطرآگین نموده است. چه فرخنده و مبارک است پاسداشت مقام پاسداران، این حافظان مرزهای شرف و آزادگی در خجسته زاد روز پر برکت حماسه آفرین واقعه جاودان عاشورا حضرت امام حسین(ع) و چه زیباست تقارن ولادت حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) با روز جانباز علمداران نام‌آور حماسه کربلا، عزیزانی که نماد و تجسم واقعی شجاعت و فرزانگی بوده که پرچم خونین انقلاب حسینی را با نثار جان خویش بر فراز قلل مرتفع تاریخ به اهتزاز در آورده‌اند.

اینجانب این اعیاد مبارک را به محضر امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و عاشقان ولایت و امامت به ویژه مردم شریف حوزه انتخابیه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حسن سلیمانی

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین./

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار