ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۵۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > جانی تازه در کالبد بهزیستی هرسین

جانی تازه در کالبد بهزیستی هرسین

در شش ماهی که از سال جاری گذشته، اداره بهزیستی هرسین با آوردن یک کارشناس زبده و مدیر بومی توانسته است سطح کاری و اداری خود را بالا برده و یک سر و گردن خود را بالاتر از دیگر ارگانهای خدماتی در شهرستان هرسین نشان دهد.

سرویس اجتماعی بیستون// اگر بخواهیم یکی از ادارات منفعل شهرستان هرسین را در سالهای اخیر مثال بزنیم بی شک اداره بهزیستی هرسین یکی از این ادارات است.

اما در شش ماهی که از سال جاری گذشته اداره بهزیستی هرسین توانسته با آوردن یک کارشناس زبده و مدیر بومی با تغییر در مدیریت و اجرای سیاستهای درست مربوط به این نهاد حمایتی_خدماتی، سطح  کاری و اداری خود را بالا برده و یک سر و گردن خود را بالاتر از دیگر ارگانهای خدماتی  در شهرستان هرسین نشان دهد.

 

تکریم ارباب رجوع و حمایت از آنان در حل مشکلات و دغدغه های روحی و تا حدودی توجه به نیازهای معیشتی این قشر محروم و تحت حمایت از کارهای اولیه علی حسن نظری بعنوان مدیر جدید این اداره است که با یک حرکت جهشی مثبت ثابت کرد که استفاده از مدیران توانمند بومی می تواند نسخه خوبی برای حل قسمتی از بانک مشکلات تلنبار شده این شهر محروم باشد.

از دیگر اقدامات قابل توجه در همان ابتدای کار جذب و راه اندازی اورژانس اجتماعی و استفاده از نیروهای بومی تحصیلکرده و متخصص به منظور اشتغال در اورژانس اجتماعی هرسین و نیز دعوت از انوشیروان محسنی بندی معاون وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشور به هرسین بود که علاوه بر سهمیه های اختصاص داده شده ازدواج( تهیه جهیزیه  ، ۱۵ سهمیه دیگر به بهزیستی هرسین تعلق گرفت.

 

از دیگر اقدامات انجام شده در راستای اشتغال زایی جذب مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بودجه جهت پرداخت وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت این سازمان در هرسین می باشد که به هر مددجو مبلغ ۲۰ میلیون تومان وام اشتغال اختصاص یافته است که روان سازی پرداخت وام به مدد جویان و قطع کامل دست برخی از افراد سودجو و واسطه که بعنوان مانعی جدی در شناسایی افراد واجد شرایط در این راه بودند از بهترین اقدامات تیم مدیریتی جدید است که باید بعنوان سرمشقی خوب مد نظر قرار گیرد.

 

 

همچنین در راستای اجرای برنامه های مفید بهزیستی هرسین، اواخر هفته جاری به همت سازمان بهزیستی شهرستان هرسین همایش پیشگیری ازاعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر در هرسین برگزار می شود.

در این رابطه علی حسن نظری ریاست بهزیستی شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی بیستون از برگزاری همایش پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

ریاست بهزیستی شهرستان هرسین عنوان داشت: این همایش با حضور مدیرکل بهزیستی استان و معاونین استانی، فرماندار و مسئولین شهرستان هرسین و همچنین دانش آموزان دبیرستانی و روسای انجمن اولیا و مربیان مدارس و …جمعی از مردم شهرستان هرسین برگزار خواهد شد.
نظری در ادامه افزود: این همایش که مدرس آن حسن ایمانی مقدم دادستان هرسین می باشد در سالن الزهرا واقع در کوی شهید شهبازیان این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود:بهزیستی هرسین پس از این برنامه، همایش خانواده را در دست اجرا دارد و نیز در آینده نزدیک همایش پیشگیری از بروز آسیب ها و اختلالات مربوط به تولد نوزادان کم توان و معلول را در دستور کار خود داریم.

 

نظری در پایان این گفتگو گفت:لازم است از فرماندار شهرستان تشکر نمایم که در تمام مراحل یاریگر ما بوده و اداره ما را خوب ساپورت نموده که حمایت وی باعث دلگرمی ما در انجام هر چه بهتر وظایفمان است.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید