جای تشکل های دانشجویی در دانشگاه های هرسین خالی است

بیستون نیوز :

امام جمعه شهرستان هرسین در مراسم تجلیل از اساتید حوزه و دانشگاه شهرستان گفت: جای تشکل های دانشجویی در دانشگاه های هرسین خالی است.

به گزارش بيستون،حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان هرسین در مراسم تجلیل از اساتید حوزه و دانشگاه شهرستان ضمن تبریک هفته معلم و گرامیداشت شهادت آیت الله مرتضی مطهری اظهار داشت آثار علامه شهید مطهری بر اساس نیاز روز بود و در حوزه های مختلف صاحب نظر بودند.

وی با اشاره به اهمیت شغل معلمی خطاب به اساتید حاضر در جلسه افزود شغل معلمی را خوب یاد بگیرید و از مجرای آن وارد شوید و نکته بعدی اینکه مشکلاتی در این مسیر وجود دارد و بلاخره این اساتید از بطن جامعه هستند اما آنچیزی که مهم است این است که این درد را به کلاس درس نبرید شاگرد و دانشجو و طلبه یک استاد سرحال و با روحیه می خواهند.

امام جمعه شهرستان در ادامه خاطرنشان کرد مبحث دیگری که مهم است و باید به آن توجه شود بحث نظم است، استادی که سر کلاس نظم را رعایت نمی کند نباید از شاگردش انتظار چنین کاری داشته باشد.

حجت الاسلام باقری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت عصری که در آن هستیم یک عصر طلایی است، خیلی از بزرگان که امروز در بین ما نیستند آرزوی چنین روزی را داشتند و این چنین فضای بازی برای فعالیت های دینی داشته باشند.

وی افزود جای تشکل های دانشجویی و سیاسی در دانشگاه های هرسین خالی است چرا طلبه و دانشجو باید نسبت به اوضاع اطراف خود بی خیال باشد و این وظیفه معلمینو اساتید است که این زمینه را فراهم کنند.

در ابتدای این جلسه دکتر نادری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته معلم اظهار داشت این مراسم در راستای جلسات قبلی هم اندیشی و نزدیکی بیش از پیش اساتید حوزه و دانشگاه و با توجه به رویکرد داشنگاه و مشترک بودن با سایر ادارات به خصوص حوزه در اجرای برنامه های فرهنگی با تأکید بر خرد جمعی که نمونه های آن را در گذشته داشته ایم و گرامیداشت مقام شامخ استاد مطهری برگزار شده است.

 وی در ادامه با اشاره به خدمات آقای میری ریاست اسبق اداره ارشاد اسلامی شهرستان از همکاری وی در اجرای برنامه های فرهنگی و همکاری با دانشگاه آزاد تشکر کرد.

در پایان این مراسم نیز از اساتید برتر حوزه و داشنگاه های شهرستان هرسین با حضور مسئولین تجلیل به عمل آمد.

mg 8603 جای تشکل های دانشجویی در دانشگاه های هرسین خالی است
منبع:بسيج نيوز

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار