جزئيات شایعه بمب‌گذاری در شهر كرمانشاه

بیستون نیوز :

موضوع انسداد مسیر میدان امام(ره) به سمت میدان شهدا در شهر کرمانشاه، مانور پلیسی بوده که مسؤولان مربوطه شایعه بمب‌گذاری در این مسیر را تکذیب کردند.

به گزارش بيستون، ساعتی پیش مسیر میدان امام(ره) به سمت میدان شهدای شهر کرمانشاه با محدودیت تردد مواجه شد و از رفت‌وآمد وسایل نقلیه و شهروندان در این نقطه ممانعت به‌عمل آمد.

در پی رخ دادن این موضوع شایعه‌ای در سطح شهر منتشر شد مبنی بر اینکه یک خودروی بمب‌گذاری‌شده در این محدوده وجود دارد که تعدادی از شهروندان ، صحت و یا کذب بودن این مسأله را جویا شدند.

سرپرست راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در این خصوص گفت: مسدود شدن مسیر مذکور به دلیل انجام یک مانور پلیسی انجام گرفته است و البته این موضوع نیز از طریق نصب بنر و اطلاع‌رسانی قبلی نیز به اطلاع شهروندان رسیده است.

فضل‌الله شیری با اشاره به اینکه شایعه بمب‌گذاری در این محدوده کذب بوده است، خاطرنشان کرد: تمام اقدامات انجام‌گرفته در مسیر مذکور در قالب یک مانور از قبل طراحی‌شده انجام گرفته است و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

این مسؤول با تصریح بر اینکه مأموران نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف این مانور را انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: پلیس برای سنجش میزان آمادگی نیروها و افزایش توان آنها هرازچندگاهی این مانورها را بر اساس استانداردهای موجود برگزار می‌کند که نقش بسیاری در بالا بردن سطح هماهنگی نیروهای ناجا در مواجهه با تهدیدها و رخ‌دادهای احتمالی دارد.

منبع:فارس

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار