جشنواره ملی تئاتر خرمشهر با درخشش هنرمندان هرسینی

بیستون نیوز :

این جشنواره از ۲۸ لغایت ۲ اردیبهشت برگزار شد و هشت اثر از سراسر کشور در سه بخش صحنه ای، خیابانی و نمایشنامه نویسی به رقابت پرداختند.

به گزارش بيستون،در سالروز آزاد سازی خرمشهر و پس از ارزیابی بیش از صد اثر معرفی شده به دبیر خانه  نوزدهمین دوره جشنواره ملی تئاتر مقاومت- فتح خرمشهر، هشت نمایش را برای بخش مسابقه در بخش خیابانی تایید شد.

untitled 1 جشنواره ملی تئاتر خرمشهر با درخشش هنرمندان هرسینی

این جشنواره از ۲۸ لغایت ۲ اردیبهشت  برگزار شد و هشت اثر از سراسر کشور در سه بخش صحنه ای، خیابانی و نمایشنامه نویسی به رقابت پرداختند.

در اين جشنواره علی چناری جوانترین کارگردان این دوره از جشنواره نیز با نمایش خیابانی گمشدگان در این جشنواره حضور پیدا کرد.

در این جشنواره هنرمندان هرسینی توانستند عناوین اول کارگردانی (علی چناری) اول طراحی فضا (علی چناری) تقدیر موسیقی(علی چناری) دوم نویسندگی(آرش منصوری) دوم بازیگری زن(سمیه مهری) سوم بازیگری زن (ندا صادقیان) را به خود اختصاص دهند

از دیگر افتخارات هنرمندان شهرستان در این دوره از مسابقات کسب عنوان اثر برتر جشنواره در بین هشت اثر برگزیده در مرحله نهایی بود.

هنرمندان هرسینی با درخشش در این جشنواره توانستند مجوز حضور در دو جشنواره بین المللی تئاتر فجر و جشنواره بین المللی مریوان را کسب کنند.

مطالب پیشنهادی

  1. درود بر علی چناری عزیز ……… دقیقا همان روز اخبار ساعت ۲ توسط گوینده خبر معروف محمدرضا حیاتی از شبکه یک اعلام شد واسمی از هرسین برده نشد اعلام کرد علی چناری از استان کرمانشاه مقام آورده…………در هر صورت باریک الله ..خسته نباشی چناری عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار