ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۰۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > جفای خندوانه به فرهنگ و هنر کرمانشاه

جفای خندوانه به فرهنگ و هنر کرمانشاه

شب گذشته یکشنبه ۱۵فروردین در برنامه خندوانه با بی تدبیری یک فرصت استثنایی از استان کرمانشاه گرفته شد .

شب گذشته یکشنبه ۱۵فروردین در برنامه خندوانه با بی تدبیری یک فرصت استثنایی از استان کرمانشاه گرفته شد .
درسفر خندوانه ای ها که با توجه به گستردگی ببیندگان می توانست به یک فرصت استثنایی برای معرفی آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی تبدیل شود. متاسفانه آنان را به بازی دراز برده و به نشان دادن چند کپر و آغل گوسفندان بسنده کردند .استانی که بیش از هشت سال دفاع مقدس را در کارنامه خود دارد و آثار تاریخی چون بیستون ،طاقبستان ،اناهیتا،چارقابی، ،تکیه معاون و غار قوری قلعه و طبیعت بسیار زیبای و استانی که همزمان چهار فصل را دارد و هر گوشه اش برای ساعت ها تفرج و سیاحت وقت لازم دارد مورد بی توجهی قرار گرفت و اه و افسوس دلسوزان را بهمراه داشت . دریغ از این همه بی تدبیری و توهین به مردم نجیب استان کرمانشاه.
لذا پیشنهاد می کنم اینقدر این خبر و پست را در گروه ها منتشر کنید تا خندوانه های مجبور به عذرخواهی از مردم نجیب کرمانشاه شوند .

نظرات شما

    اله یار ملکی می گوید :

    سلام جلال :::: اینجور نیست برادر ….. اکیب سفر کننده خندوانه دارای سیاستهایی از پیش طراحی شده است … اینجور نیست که ما برای آنها تعیین تکلیف کنیم که کجا ببریمشان … مثلا در استان بوشهر و هرمزگان و …. هم نان محلی و غذای محلی در روستاهای کپری و قدیمی نشون میداد …. اونها به هیچ وجه تریبون تبلیغاتی آثار باستانی استانی نمی شوند به هیچ قیمتی …….. وگرنه این همه بیننده نداشت …. حتی استان کردستان هم رفتن زندگی ایل و گوسفند و بره رو نشون داد ………… ببخشید

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید