ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان هرسین و برخی نارضایتی های مردمی

جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان هرسین و برخی نارضایتی های مردمی

در این بین برخی از شهروندان هرسینی از نحوه عملکرد این شورا نارضایتی هایی داشتند که عینا در زیر می آید:

جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان هرسین با حضور نجف میرزا حسینی معاون فرماندار تشکیل شد.

? به گزارش خبرنگار بیستون، میرزاحسینی در این جلسه خواستار حذف و اصلاح نقاط حادثه خیز و تغییر برخی از علائم راهنمایی و رانندگی با توجه به توسعه راههای شهرستان هرسین شد.

? نیوجرسی گذاری پس از ریل راه آهن ، نصب تابلو حق تقدم در تقاطع روستای چغاکبود ، نصب تابلو جاده باریک می شود در مقابل شرکت کرپ ناز ، نصب تابلو منطقه مسکونی برای روستاهای چهر و چغاکبود ، ایجاد رمپ ورود و خروج در مسیر روبروی مجتمع جهانفولاد ، ایمن سازی پرتگاهها و محل قرارگیری تیرهای چراغ برق مسیر هرسین به پلیس راه ، نصب علائم اخباری و اخطاری در محدوده پاسگاه انتظامی شیرز ، نصب تابلو کاهش سرعت در دوربرگردان پتروشیمی ، ایمن سازی محدوده روستای سلیمانیه ، ایمن سازی مسیر حد فاصل بین پلیس راه تا پل چهر ، ساماندهی دوربرگردان روستای قوزیوند ، شانه سازی در مسیر محدوده روستای هریل آباد ، تعریض شانه خاکی در حد فاصل بین شهرک بیستون و پلیس راه ، اصلاح آسفالت لاین وسط محور کرمانشاه – بیستون مقابل روستای رحیم آباد ، برچیدن تابلوهای تبلیغاتی در دوربرگردان ابتدای شهر هرسین و احداث جان پناه توسط شهرداری در این مسیر ، ایمن سازی ، اصلاح و احیای سرعت گیرهای تخریب شده ، ساماندهی و استاندارد سازی پل های آهنی کمربندی جنوبی شهر هرسین ، نصب سرعت گیر در حد فاصل مجتمع فرهنگیان و یگان امداد و لاین شمالی و جنوبی پارک زرین ، نصب علائم راهنمایی و رانندگی در ورودی روستای داودی با قید فوریت ، نصب سرعت کاه و امکانات عبور عابرین در مقابل امام زاده باقر (ع) شهر بیستون ، نصب تابلوی جهت نمای شهر سنقر و اماکن گردشگری در میدان شهر بیستون ، جانمایی و نصب سرعت گیر در مقابل ترمینال هرسین ، حذف و برچیدن تابلو ایستگاه تاکسی نصب شده و برخورد با مسافربرهای شخصی در محور روستای سنقر آباد ، نصب تابلو توقف مطلقا ممنوع در مقابل اداره ثبت احوال و جهاد کشاورزی و برخورد با سواری های شخصی که در این مسیر برای حمل مسافر استفاده میکنند ، افزایش و تعیین کرایه تاکسی های درون شهری بیستون از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

? میرزاحسینی در پایان جلسه بر تشکیل اکیپ های نظارتی به منظور رصد اجرای مصوبات تاکید کرد.

 

 

در این بین برخی از شهروندان هرسینی از نحوه عملکرد این شورا نارضایتی هایی داشتند که عینا در زیر می آید:

 

محتوی و تصمیمات امروز شوری به ریاست معاونت محترم فرماندار را مطالعه میکردم که توجهم به مسائلی قابل تامل جلب شد .

♻(یک) نصب تابلو توقف مطلقا ممنوع در مقابل اداره ثبت احوال و جهاد کشاورزی بود . بنظر می رسد این طرح غیر کارشناسی ایجاد مزاحمت و درد سر برای مردم و مامورین محترم راهنمایی و رانندگی است یعنی اگر ارباب رجوعی جهت انجام کاری وارد ثبت احوال یا جهاد کشاورزی شود در برگشت با برگه جریمه چند ده هزار تومانی زیر برف پاکن خودرو خود مواجه خواهد شد سوال اینجاست که خیابان به این بزرگی نیاز به تابلو توقف مطلقا ممنوع دارد یا نه اگر جواب مثبت است دلایل را ذکر فرمایید.

♻ ( دو) آیا منطقی هست که بجای اینکه از آلودگی محیط زیست توسط جهان فولاد جلوگیری کنیم بودجه شهر هر سین را برای ایجاد رَمپ و سهولت رفت و آمد کامیونهای جهان فولاد هزینه کنیم؟؟ ❓

♻ (سه ) بنظر میرسد بودجه ای که در این نشست در نظر گرفته شده یکدهم در هر سین و نه دهم در حوضه بیستون هزینه خواهد شد

♻ (چهار) در این نشست تصمیم گرفته شده تا با مسافر برهای شخصی روبروی ترمینال غرب هرسین بر خورد شود . لازم به یاد آوری است که بیشتر این رانندگان جوانان تحصیل کرده دانشگاهی بیکار هستند آیا پس از برخورد برای ساماندهی این قشر جوان بیکار در جامعه ما که اکثرا دارای زن و فرزند بوده و به سختی تشکیل خانواده داده اند فکری شده است؟؟❓

??تصمیمات اتخاذ شده در جلسات مسئولین باید در جهت منافع مردم باشد پیشنهاد میشود در صورت امکان و به جهت رفاه حال شهروندان محترم نسبت به مسائل مطرح شده تجدید نظر بعمل آید.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید