جلسه هماهنگي و برنامه ريزي راهپيمايي روز ملي مبارزه با استكبار

بیستون نیوز :

جلسه هماهنگي و برنامه ريزي راهپيمايي روز ملي مبارزه با استكبار (۱۳ آبان) در شهرستان هرسين با حضور امام جمعه ، فرماندار و تعدادي از مسئولين برگزار گرديد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ در ابتداي اين جلسه حجت الاسلام باقري امام جمعه هرسين طي سخناني اظهار داشت : استكبار جهاني در حال عملياتي كردن افكار خود است و با نا امن كردن و جنگ افروزي دركشورهاي اسلامي سعي در پيشبرد اهداف پليد خود دارد.
امام جمعه هرسين با تاكيد بر اين موضوع كه مسئولين مي بايست براي حفظ روحيه انقلابي نسل هاي جديد انقلاب مجاهدت كنند تصريح كرد : حضور پرشور جوانان و نوجوانان در راهپيمايي هاي ملي و مذهبي بسيار چشم گير است و اين در حالي است كه آنان انقلاب و امام (ره) را از طريق كتب و رسانه ها ديده اند و درك كرده اند و اين حضور حماسي نشان از روحيه بالاي انقلابي و ولايت پذيري جوانان و نوجوانان نسل هاي جديد انقلاب است .
در ادامه دكتر امير شاه آبادي سرپرست فرمانداري شهرستان هرسين اظهار داشت : حضوردر راهپيمايي ۱۳ آبان مي بايست در جهت حفظ و نشر ارزش ها و دستاوردهاي انقلاب و تعميق بخشيدن به مباني و محتواي آن باشد.
دكتر شاه آبادي بيان كرد : ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ يادآور و بيان گر يك واقعه مهم و اثر بخش تاريخي در تقويم انقلاب است كه دانشجويان و دانش آموزان پيرو خط حضرت امام خميني (ره) با تداوم بخشيدن به حركت انقلابي خود ماهيت مبارزه خود را كه همان اعلام انزجار و نفرت از استكبار بود را به رخ جهانيان كشاندند.
در پايان اين جلسه امام جمعه و فرماندار شهرستان هرسين ضمن گراميداشت ياد شهداي گرانقدر ۱۳ آبان سال۵۷ از مردم هميشه در صحنه و انقلابي هرسين دعوت كردند با حضور گسترده و حماسي خود در تظاهرات ضد استكباري يوم الله ۱۳ آبان بار ديگر خشم و نفرت خود عليه استكبار را براي جهانيان به نمايش بگذارند و با دستاوردهاي انقلاب و آرمان هاي امام خميني (ره) تجديد ميثاق نمايند .
f95d7f55 add4 44da a0bc 230ab4148642 جلسه هماهنگي و برنامه ريزي راهپيمايي روز ملي مبارزه با استكبار e59f421b fde1 4e88 b467 e7cc782559f1 جلسه هماهنگي و برنامه ريزي راهپيمايي روز ملي مبارزه با استكبار 25460915 1c05 4f6a 9782 135e8035aaa8 جلسه هماهنگي و برنامه ريزي راهپيمايي روز ملي مبارزه با استكبار 1bed4e14 8a85 4dce ad5a 79560799a9a0 جلسه هماهنگي و برنامه ريزي راهپيمايي روز ملي مبارزه با استكبار

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار