جمع آوري زكات از روستاهاي شهرستان هرسين توسط كميته امداد

بیستون نیوز :

جمع آوري بيش از ۱ميليارد و ۲۰۲ ميليون ريال زكات از روستاهاي شهرستان هرسين توسط كميته امداد امام خميني (ره)

 

به گزارش خبرنگار بيستون،مدير سابق كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان هرسين و معاون كميته امداد استان كرمانشاه با اعلام اين خبر افزود:طي ۹ ماهه اول سالجاري با برنامه ريزي مستمر و هدفمند در راستاي جمع آوري زكات روستائيان شهرستان هرسين موفق به جمع آوري و جذب بيش از يك ميليارد و  ۲۰۲ ميليون ريال از مردم شريف و خير اين شهرستان شديم.

كيومرث رحمتي پور با بيان اين مطلب افزود: از اين مبلغ بيش از ۲۸۲ ميليون و سيصد و پنجاه و شش هزار ريال بصورت نقدي و غيرنقدي و مابقي بصورت زكات مستحبي توسط عاملين افتخاري زكات شهرستان هرسين جمع آوري شده است.

وي با اشاره به اين مطلب در راستاي آموزش و تبليغ سنت حسنه زكات ۱۰۲، نفر از عاملين افتخاري با كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان هرسين مشاركت داشته اند و در سالجاري نيز بيش از ۵۱۰۰ جلسات آموزشي و توجيهي زكات شهرستان شركت نموده اند.

رحمتي پور هرسين با يادآوري اينكه اين مديريت داراي ۱۰۸روستا درسطح شهرستان بوده و از اين مبلغ در جهت احداث سه باب مسجد دوباب حسينيه و ساير پروژه هاي عمراني عام المنفعه جهت روستاهاي زكات دهنده هزينه شده است.

مدير كمييته امداد امام خميني (ره) شهرستان هرسين در پايان از مردم خير و نيكوكار شهرستان بخصوص روستائيان سطح شهرستان در راستاي سنت حسنه نبوي زكات صميمانه تشكر و قدرداني نمود و از مردم خوب و شريف خواست با تحويل زكات خود به اين نهاد در راستاي ارائه خدمات هرچه بهتر به پروژه هاي عام المنفعه اين نهاد را ياري نمايند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار