جناب استاندار لطفا به هرسین قدم رنجه فرمایید…!!

بیستون نیوز :

رییس شورای اسلامی شهرستان هرسین ضمن گلایه از استاندار کرمانشاه از وی خواست که به عهد خود در مورد افتتاح تصفیه خانه هرسین وفادار باشد.

رییس شورای اسلامی شهرستان هرسین ضمن گلایه از استاندار کرمانشاه از وی خواست که به عهد خود در مورد افتتاح تصفیه خانه هرسین وفادار باشد.

الهه رستمی در گفتگوی روز سه شنبه خود با خبرنگار بیستون گفت: مردم هرسین مردمی قدرشناس و وفادار به انقلاب و اسلام هستند و این مورد را در بزنگاههای حساس انقلاب ثابت کرده اند و نمونه واضح این وفاداری در انتخابات اخیر بود که با حضور ۸۲ درصدی خود در پای صندوقهای رای به همه ثابت کردند که بر عهد خود با نظام و انقلاب پایبند هستند و این مسولین هستند که در برخی موارد نسبت به این مردم بی وفایی می کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر هرسین در ادامه افزود: بیش از یکسال است که استاندار کرمانشاه قول مساعد نصب یک تصفیه خانه مجهز به مردم این شهر را داده است و قرار بر این بود که ۸ ماه پیش و قبل از شروع فصل بارندگی در پاییز سال گذشته این مهم انجام شود ولی متاسفانه از محبت مردم هرسین سو استفاده شده است.

آقای رازانی استاندار محترم کرمانشاه درپنج شنبه منتهی به انتخابات ۲۹ اردیبهشت قرار بر این بود که به هرسین سفر کنند و کار این پروژه را به سرانجام برساند ولی انتخابات انجام شد و هنوز خبری از تصفیه خانه شهر هرسین نشده است.سوال من از اقای استاندار این است که اگر این مشکل در شهر کرمانشاه وجود داشت ایا باز هم این همه تعلل می کردید؟

رستمی در ادامه بیان داشت: با توجه به تصویب و اختصاص بودجه و مشخص شدن پیمانکار این تعلل و دیر اقدام کردن مدیران استانی هیچ معنایی جز کم توجهی و کم کاری ندارد و به بنا به گفته آقای سلیمانی نماینده محترم مردم حوزه در مجلس اگر تا تیر ماه کار تصفیه خانه به سرانجام نرسد بودجه برگشت خورده و مردم هرسین از نعمت داشتن آب سالم تصفیه شده محروم خواهند شد.

خانم رستمی در پایان این گفتگو افزود: ما از مسولین محترم و شخص استاندار کرمانشاه عاجزانه درخواست داریم اگر جشن انتخابات شما به پایان رسیده و قصد جبران محبت و حضور مردم را در پای صندوقهای رای را دارید به این خواسته مردم هرسین  توجه کنید و قبل از برگشت خوردن بودجه مشکل آب شرب این شهر را به سرانجامی درست برسانید.

index 3 جناب استاندار لطفا به هرسین قدم رنجه فرمایید...!!

حضور حسن سلیمانی و خانم رستمی در وزارت کشور و رایزنی با خندان دل معاون عمرانی وزارت کشور و پیگیری تصفیه خانه هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار