ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > جوانان باید کاهلی و سستی را کنار بگذارند و دنبال فرصت های شغلی باشند

جوانان باید کاهلی و سستی را کنار بگذارند و دنبال فرصت های شغلی باشند

امام جمعه هرسین : مسئولین بدانند که جوانان ما مشکل اشتغال دارند و حل این مشکل کار جهادی نیاز دارد و از طرفی جوانان هم باید کاهلی و سستی را کنار بگذارند و دنبال فرصت های شغلی باشند.

به گزارش خبرنگار بیستون ، صبح امروز به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس مسئولین و بسیجیان شهر هرسین به منظور تجدید بیعت با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری با امام جمعه این شهر دیدار کردند.
در ابتدای این مراسم امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس طی سخنانی اظهار داشت : به منظور تجدید بیعت با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری اعلام می کنیم که مردمان راستین و همیشه در صحنه شهرستان هرسین همواره در خط امام و رهبری هستند و هر آنچه اذن کنند همانند دوران شکوهمند دفاع مقدس اجرا میکنیم و همچنان در رکاب ولایت فقیه خواهیم بود.
شاه آبادی عنوان کرد : از بهترین کارهای فرهنگی تعمیق بخشیدن به دفاع مقدس و دستاوردهای آن برای نسل های جدید است .
فرماندار هرسین بیان داشت : در اوائل انقلاب و در دوران دفاع مقدس کشور متکی و مبتنی بر جوانانی بود که امام (ره) به آنان اعتماد کامل داشت و آن جوانان با ولایت پذیری و ولایت مداری انقلاب و دوران دفاع مقدس را به خوبی اداره کردند.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام اجرایی امام جمعه شهر هرسین ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: دشمن خیلی دارد کار می کند تا ما را از انقلاب و ولایت جدا کند، قبلاً ابزار دشمن کم بود اما امروز زیاد شده و داخل جیب ما قرار دارد.
ایشان افزود: از فضای مجازی و وسایل ارتباط جمعی خوب استفاده کنیم و مواظب نقشه های دشمن نیز باشیم، جوان باید در میدان های مختلف حضور داشته باشد ولی بصیرت و دشمن شناشی را فراموش نکند.
امام جمعه هرسین تصریح کرد: دفاع مقدس هویت و یکی از مهمترین گنجینه های ماست و لازم است که جوانان سرگذشت آنرا مطالعه کنند و تفاوت دفاع مقدس را با سایر جنگ ها بدانند.
حجت الاسلام اجرایی در ادامه اظهار داشت: ما دفاع مقدس را گرامی می داریم به خاطر اینکه هویت ماست و پیروزی ما در دفاع مقدس برکات فراوانی داشت که از انجمله، خودباوری و هویت ، رویش ها ، تحقیر دشمن و صدور انقلاب بود .
وی افزود: مسئولین بدانند که جوانان ما مشکل اشتغال دارند و حل این مشکل کار جهادی نیاز دارد و از طرفی جوانان هم باید کاهلی و سستی را کنار بگذارند و دنبال فرصت های شغلی باشند.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید