حامدبهره‌دار جوان هرسینی به اردوی تیم ملی جوانان هندبال کشور دعوت شد

  • تاریخ: ۱۴ دی ۱۳۹۴
  • دسته: ورزشی

بیستون نیوز :

چهارمین اردوی تیم ملی جوانان هندبال کشورمان به منظور آماده‌سازی برای حضور در مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ و انتخابی جام‌جهانی در اردن، به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.

چهارمین اردوی تیم ملی جوانان هندبال کشورمان به منظور آماده‌سازی برای حضور در مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ و انتخابی جام‌جهانی در اردن، به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.
حیدر‌پور ادامه داد: از زمانی که تیم ملی جوانان به نام تیم نیروی زمینی به کار خود ادامه می‌دهد، ۸ بازی خوب انجام شده و اردو‌های مداوم و خوبی برگزار شده و اردو‌ها در شهر‌های مختلف از جمله خوی، تبریز و اصفهان برگزار شده است.
سر‌پرست تیم ملی جوانان هند‌بال اظهار کرد: با‌توجه به این‌که این چهار اردو در شهر‌های سراسر کشور برگزار می‌شود در نظر داریم بعد از اردوی چهارم در اصفهان که از ۱۸ تا ۲۹ دی‌ماه برگزار می‌شود، پنجمین اردو رسمی هند‌بالیست‌های تیم ملی جوانان در کیش برگزار می‌شود.
با‌توجه به وضعیت آب و هوای مناسب جزیره کیش با همکاری فدراسیون و مسئولان هند‌بال جزیره اردوی خوبی در کیش طی روز‌های ۳۰ دی تا ۱۰ بهمن‌ماه در کیش برگزار خواهد شد.
اسامی ۱۹ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی جوانان به این شرح است:
حمید‌رضا تاجیک،‌ امین یوسفی و علی کوهزاد از مازندران، ابوالفضل افضل‌نیا، رضا پاکزاد،‌ محسن گلزاریان، امیر‌رضا رباط از خراسان رضوی.
مینا عبد‌الرشیدی، دانیال الهی، فرهاد عسگری و علی‌رضا مهدی‌زاده از کرمان
ساسان صادقی، علی هرتمنی و وحید مسعودی از اصفهان
محمد‌امین فرشادی (كرمانشاه)  و حامدبهره‌دار از(هرسين)
آرش نوروزی‌نژاد از تهران
فرزاد امانی از آذربایجان غربی
تیم ملی هند‌بال جوانان کشورمان را کیوان صادقی به عنوان سرمربی تیم و رسول کشانی به عنوان مربی هدایت خواهند کرد. سر‌پرست تیم نیز سیف‌اله صدرپور است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار