ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگی, گزیده اخبار > حجت الاسلام قدمی : ورزش در حوزه های علمیه نهادینه گردد

حجت الاسلام قدمی : ورزش در حوزه های علمیه نهادینه گردد

در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی و مصون ماندن طلاب از آسیب های اجتماعی تمهیدات لازم اندیشیده شده است و طلاب با انجام رشته های مختلف ورزشی روح و جسم خود را تقویت می کنند.

به گزارش بيستون،حجت الاسلام سید عبدالله قدمی از برگزاری برنامه های ورزشی منظم و منسجم در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان هرسین خبر داد و عنوان داشت: در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی و مصون ماندن طلاب از آسیب های اجتماعی تمهیدات لازم اندیشیده شده است و طلاب با انجام رشته های مختلف ورزشی روح و جسم خود را تقویت می کنند.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان هرسین با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بیان داشت: تحصیل، تهذیب و ورزش و همچنین ایجاد روحیه نشاط و شادابی در طلاب موجب تولید فکر سالم در جهت پیشرفت و ارتقا حوزه های علمیه و جامعه خواهد شد.

این استاد حوزه علمیه ادامه داد: قطعأ فعالیت بدنی و ورزش همگانی شوق و اشتیاق طلاب در تحصیل و تهذیب را افزایش می دهد لذا باید این مهم از سوی مسئولان حوزوی مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ورزش یکی از استراتژی های تربیت طلاب توانمند است ابراز داشت: قطعأ دور بودن طلاب و مروجان دین با ورزش موجب مشکلات بسیاری خواهد شد اما با تقویت فرهنگ ورزش و نهادینه شدن آن در حوزه های علمیه سلامت روحی و معنوی طلاب را تأمین می گردد.

حجت الاسلام قدمی در پایان یادآور شد: مسابقات والیبال، فوتسال و تنیس روی میز و همچنین برگزاری اردوهای درون استانی و برون استانی در ایام غیر درسی از جمله برنامه های مدرسه علمیه امام خمینی (ره) می باشد که خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی طلاب مواجه شده است.

منبع: خبرگزاری «حوزه»

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید