ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۲۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > حجم بالای بافت های فرسوده مانع توسعه عمران شهری هرسین است

حجم بالای بافت های فرسوده مانع توسعه عمران شهری هرسین است

فرماندار شهرستان هرسین گفت: حجم بالای بافت های فرسوده شهری عاملی مؤثر در جهت جلوگیری از توسعه عمران شهری هرسین است.

به گزارش خبرنگار بیستون ، امیر شاه آبادی امروز پنجشنبه در جریان بازدید از ساختمان اولین ژنراتورهای مولد برق شهر هرسین، از نیاز این شهرستان به مشارکت های مردمی، جذب سرمایه گذاری های خارجی و داخلی در جهت توسعه عمران شهری سخن گفت.

وی همچنین از حجم بالای بافت های فرسوده شهری بعنوان عاملی مؤثر در جهت جلوگیری از توسعه عمران شهری هرسین خبر داد.

فرماندار هرسین از مرحوم حاج علی حسین ناصری بعنوان مصداق عالی و عملی روحیه مشارکت مدنی و خیری دلسوز و دور اندیش یاد کرد که علیرقم گذشت سالها از درگذشت ایشان یاد و خاطره اش در میان مردم زبانزد است و همیشه از او به نیکی یاد می شود.

فرماندار هرسین بیان داشت: همه مردم بزرگوار هرسین اولین ساختمان با اولین ژنراتورهای مولد برق شهر را که صرفاً با مشارکت مردم در غالب سهام و شرکت تعاونی و با تولیت مرحوم حاج آقا ناصری احداث شده بود را نیک بیاد دارند.

شاه آبادی ابراز داشت: در این بازدید میراث گرانبهایی را از پدرانمان دیدیم که این روزها کمیاب و حتی نایاب بوده و ما را به تلاش برای واگذاری مالکیت ساختمان به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اختصاص اعتبار برای بازسازی و مرمت سازه تحت عنوان موزه وا داشت.

فرماندار هرسین گفت: برای پیشبرد ملموس این ایده ها نیاز مشارکت و همراهی مردم، شورای شهر، شهرداری، شرکت توزیع برق و میراث فرهنگی هستیم که انشاا… بزودی جلسات إجرائی آن در فرمانداری آغاز خواهی کرد.

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید