حسن سليماني در ليست شوراي سياست‌گذاري اصلاح‌طلبان هم قرار گرفت

بیستون نیوز :

با توجه به اعلام شوراي اصولگرايان استان كرمانشاه از كانديداتوري حسن سليماني، اينبار شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان هم وي را در ليست خود قرار دادند.اين در حالي است كه اين كانديداي مطرح حوزه انتخابيه كنگاور ضمن تشكر از همه احزاب،تلويحا خود را بعنوان نامزد مستقل معرفي كرده است.

به گزارش خبرنگار سياسي بيستون،سخنگوی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان از مشخص شدن لیست کاندیداهای مورد حمایت این شورا برای انتخابات مجلس خبر داد.
حمیدرضا صمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، گفت: این شورا در انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کرمانشاه از سعید حیدری طیب، احمد صفری و بهروز خسروی، در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو از علی صابری، در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات از انور بیک امیری و در حوزه انتخابیه سنقر از حسین خوش اقبال حمایت می کند.
وی افزود: از سوی این شورا در حوزه انتخابیه قصرشیرین و حوزه انتخابیه کنگاور کاندیدایی معرفی نمی کند و احزاب، گروه ها و شخصیت های اطلاح طلبان می توانند از نامزدهای مدنظر خود حمایت کنند.
صمدی ادامه داد: چنانچه در روزهای آتی کاندیدای شاخص اصلاح طلبی تایید شود احتمال دارد به این لیست اضافه شود.
این شورا در انتخابات خبرگان هم از آیت الله نریمانی و آیت الله محمدی عراقی حمایت می کند.

اما چندين كانال رسمي منتسب به دولت از جمله كانال هواداران دكتر روحاني اسامي نامزدهاي مورد حمايت خود در سراسر كشور را اعلام كرد:

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه

***سنقر***

محمد حسین خوش اقبال

***کنگاور***

حسن سلیمانی

اما سايت خبري عصر ايران اسامي نامزدهاي تحت حمايت اصلاح طلبان را بصورت سراسري بدين ترتيب انتشار داده است:

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح‌طلب و مورد حمایت شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان در کشور اعلام شد.

به گزارش ایسنا فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان در کشور تحت عنوان «ائتلاف ۹۲-گام دوم» در حالی اعلام شده است که در برخی از حوزه‌ها هنوز کاندیدای نهایی اصلاح طلبان و حامیان دولت انتخاب نشده است و در ساعات آتی معرفی خواهند شد.

اسامی کاندیداهای اصلاح طلب و مورد حمایت به تفکیک حوزه، به شرح زیر است:

* فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان شرقی

*** تبریز***

مسعودپزشکیان

علی اصغر الموسوی

حجت الاسلام عباس عباس زاده

محمد رضا اسلامی

شهاب الدین بی مقدار

زهرا ساعی

*** اهر وهریس***

بیت الله عبدالهی

***کلیبر***

علی فخر آذری

***میانه***

شورچی

محمد حسین بهبودی

***سراب***

نصیر پور

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان اردبیل

***اردبیل***

رضا کریمی

حجت الاسلام سرداری

محمد فیضی

***پارس‌آباد***

عباس جهانگیرزاده

***گرمی***

میر حمایت میر زاده

***مشکین شهر***

یونس اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان اصفهان

***کاشان***

فدایی

*** نایین***

کریمی

***فریدن***

شریفی

***نجف آباد***

سمندری

***شهرضا ***

علی شجایی

***خمینی شهر***

صرامی

***اردستان***

رمضانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان البرز

***کرج***

ناصر حاجیان مطلق

علی امرایی

***ساوجبلاغ ***

انصاری

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان ایلام

***ایلام مهران شیروان و چرداول***

دکتر جلال میرزایی

سعید لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان چهار محال وبختیاری

***اردل فارسان و کوهرنگ***

علی کاظمی بابا حیدری

***بروجن ***

بهرام شفیع زاده

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان جنوبی

***بیرجند ***

دکتر حمید آیتی

***قائن***

علی اسماعیلی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان رضوی

***مشهد***

مهندس امینی

کلانی

تقی ابراهیمی سالاری

شهریاری

نسرین یوسفی

***گناباد***

منصوریان

***درگز***

حاتمیان

***تربت حیدریه***

طاهر احمدی

***کاشمر***

بنیادی

سبحانی فر

***سبزوار***

راه چمنی

***نیشابور***

گرمابی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان شمالی

***بجنورد***

علی قربانی

علی اکبری

***اسفراین**

حاتمی

***شیروان***

قربانعلی اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان زنجان

***زنجان**

کریم خان محمدی

***خدابنده***

سید ابوالحسن رضوی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان سمنان

***شاهرود***

حسین خوش قلب

***دامغان***

رستمیان

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان

***زابل***

احمد علی کیخواه

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان قزوین

***قزوین***

خانم زرآبادی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کردستان

***قروه***

قادر مرزی

***مریوان***

فیروز عارفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه

***سنقر***

محمد حسین خوش اقبال

***کنگاور***

حسن سلیمانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کرمان

***کرمان***

زهره سالاری

نوزری

***بم***

حسین امیری

***زرند***

علی برز بختیاری

***بافت***

حمزه‌ای

***کهنوج***

نیکزادی

***جیرفت***

اعظمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کهکیلویه و بویر احمد

***بویر احمد و دنا ***

محمد بهرامی

***کهکیلویه ***

کامرانی

***گچساران***

غلام رضا تاجگردون

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان گلستان

***گرگان***

تربتی نژاد

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان گیلان

***رشت***

جعفرزاده

***فومن***

مهدی فخاری

***تالش***

یوسفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان مازندران

***ساری***

یوسف نژاد

دامادی

***بابلسر و فریدون کنار ***

ولی الله نانوا کناری

***محمود آباد و نور***

یزدانی

***رامسر و تنکابن***

شریعت نژاد

***بابل***

حسین نیاز آذری

قاسم زاده

***چالوس***

احمدی لاشکی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان مرکزی

***اراک کمیجان و خنداب***

مجیدی

سید مهدی مقدسی

*** شازند**

مهندس علی ابراهیمی

***خمین***

مطلبی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان هرمزگان

***میناب ، رودان جاسک و سیریک***

مصطفی ذوالقدر

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان همدان

***همدان***

اسدی

حسنی حلم

***ملایر***

محمد کاظمی

علیرضا امامی

***تویسرکان***

مفتح

***بهار و کبودرآهنگ***

علی یعغوبی

***رزن***

حسن لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان یزد

***یزد***

بیوک موسوی

***اردکان**

تابش

***مهریز***

زارع

***میبد***

دهقانی فیروزآبادی

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

بیشتر

گزیده اخبار