حسن سلیمانی : امیدوارم تخصیص بودجه‌ تصفیه خانه هرسین و سد ها درست باشد

بیستون نیوز :

تقاضای ما شروع پیگیری عملیات احداث سدهای کبوترلانه و قشلاق است، مسئولان نیز شفاف بگویند که با وجود پرداخت این بودجه‌ها چرا عملیات پیگیری ساخت سدها شروع نمی‌شود.

به گزارش بیستون نیوز، حسن سلیمانی در خصوص تلاش برای پیگیری احداث سدهای کبوتر لانه و قشلاق در حوزه انتخابیه خود، اظهار داشت: حسب اعلام معاونت سازمان برنامه و بودجه ،دژپسند و اعلام حاج رسولی‌ها مدیرعامل شرکت مدیریت تولید آب، بودجه هایی که برای سد کبوتر لانه، سد قشلاق و تصفیه خانه هرسین نیاز بوده و در سفر ریاست جمهوری به استان کرمانشاه به تصویب رسیده، این بودجه‌ها تامین شده و اوراق آن‌ها نیز تحول داده شده است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امیدوارم این حرف‌ها در خصوص تخصیص این بودجه‌ها درست باشد و هرچه زودتر عملیات احداث سدها شروع به کار کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوال ما این است که وزرات نیرو با وجود انجام این اقدامات و تامین بوجه، چرا شروع به ادامه ساخت این سدها نمی‌کند.

سلیمانی متذکر شد: تقاضای ما شروع پیگیری عملیات احداث سدهای کبوترلانه و قشلاق است، مسئولان نیز شفاف بگویند که با وجود پرداخت این بودجه‌ها چرا عملیات پیگیری ساخت سدها شروع نمی‌شود.

وی افزود: وزارت نیرو در وضعیت بی آبی و قهر طبیعی که در استان کرمانشاه وجود دارد باید بیان کند که چه روشی را می‌خواهد پیش بگیرد، تا کی می خواهند نسبت به وضعیت خشکسالی و نسبت به سیستم جبرانی و حفظ منابع موجود بی توجه باشند، ما حداقل باید روان آب‌ها را حفظ کنیم./

منبع:خبرگزاری خانه ملت

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار