ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۲:۵۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > حضور تیم کشتی لکستان هرسین در لیگ برتر کشتی کشور

حضور تیم کشتی لکستان هرسین در لیگ برتر کشتی کشور

فرماندار هرسین از کسب مقام اول تیم فوتسال شهرستان هرسین در لیگ فوتسال امیدهای استان و راهیابی این تیم به مسابقات کشوری بعنوان نماینده استان کرمانشاه و شرکت تیم کشتی این شهرستان در لیگ برتر کشتی کشور خبر داد .

به گزارش خبرنگار بیستون ، صبح امروز جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان هرسین تشکیل شد که در این جلسه فرماندار ، معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و تعدادی از ادارات حضور داشتند.
فرماندار هرسین : آموزش های فنی و تخصصی باید منجر به توانمند سازی ، تقویت و ارتقای قابلیت های شغلی جوانان شود.
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت : حمایت از نسل جوان و جوان گرایی از مهمترین خط مشی ها و اصول کلی برنامه های دولت تدبیر و امید است و دولت خود را مؤظف به کاستن دغدغه ها و مشکلات جوانان میداند و همواره بر این اولویت مهم تأکید داشته است.
شاه آبادی ادامه داد : حمایت های دولت در بحث مهارت آموزی جوانان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری است .
امیر شاه آبادی همچنین از فقدان مهارت بعنوان مهمترین عامل بیکاری در شهرستان هرسین یاد کرد و از جوانان این شهرستان خواست با توجه به نیاز بازار کار و سنجش توانایی هایی خود در کلاس های آموزشی رایگان اداره فنی و حرفه ای شرکت نمایند.
شاه آبادی در ادامه از کسب مقام اول تیم فوتسال شهرستان هرسین در لیگ فوتسال امیدهای استان و راهیابی این تیم به مسابقات کشوری بعنوان نماینده استان کرمانشاه و شرکت تیم کشتی این شهرستان در لیگ برتر کشتی کشور خبر داد و این پیروزی و افتخار را به جامعه ورزشی شهرستان تبریک گفت.
برگزاری کلاسهای مختلف فرهنگی و آموزشی توسط ادارات آموزش و پرورش ، ورزش و جوانان ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، پایگاه های مقاومت بسیج و نیم بها شدن بلیط استخر از مهمترین اقدامات انجام شده در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان در شهرستان هرسین می باشد.

نظرات شما

    کوردلک می گوید :

    من لکم به کورد بودنم افتخار میکنیم

    سلام با عرض معذرت لک چه ربطی به کرد دارد به لک بودنت افتخار کن ، لک قومی جدای از کرد است برادر

    لک کوردستان می گوید :

    ما همه مان کوردیم لک وکلهر گوران سوران هورامی و….. همه از از نژاد مادیم وبه کورد بودنمان افتخار میکنیم و خودمون را از کوردها جدا نمیدانیم

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید