حضور تیم کشتی لکستان هرسین در لیگ برتر کشتی کشور

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین از کسب مقام اول تیم فوتسال شهرستان هرسین در لیگ فوتسال امیدهای استان و راهیابی این تیم به مسابقات کشوری بعنوان نماینده استان کرمانشاه و شرکت تیم کشتی این شهرستان در لیگ برتر کشتی کشور خبر داد .

به گزارش خبرنگار بیستون ، صبح امروز جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان هرسین تشکیل شد که در این جلسه فرماندار ، معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و تعدادی از ادارات حضور داشتند.
فرماندار هرسین : آموزش های فنی و تخصصی باید منجر به توانمند سازی ، تقویت و ارتقای قابلیت های شغلی جوانان شود.
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت : حمایت از نسل جوان و جوان گرایی از مهمترین خط مشی ها و اصول کلی برنامه های دولت تدبیر و امید است و دولت خود را مؤظف به کاستن دغدغه ها و مشکلات جوانان میداند و همواره بر این اولویت مهم تأکید داشته است.
شاه آبادی ادامه داد : حمایت های دولت در بحث مهارت آموزی جوانان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری است .
امیر شاه آبادی همچنین از فقدان مهارت بعنوان مهمترین عامل بیکاری در شهرستان هرسین یاد کرد و از جوانان این شهرستان خواست با توجه به نیاز بازار کار و سنجش توانایی هایی خود در کلاس های آموزشی رایگان اداره فنی و حرفه ای شرکت نمایند.
شاه آبادی در ادامه از کسب مقام اول تیم فوتسال شهرستان هرسین در لیگ فوتسال امیدهای استان و راهیابی این تیم به مسابقات کشوری بعنوان نماینده استان کرمانشاه و شرکت تیم کشتی این شهرستان در لیگ برتر کشتی کشور خبر داد و این پیروزی و افتخار را به جامعه ورزشی شهرستان تبریک گفت.
برگزاری کلاسهای مختلف فرهنگی و آموزشی توسط ادارات آموزش و پرورش ، ورزش و جوانان ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، پایگاه های مقاومت بسیج و نیم بها شدن بلیط استخر از مهمترین اقدامات انجام شده در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان در شهرستان هرسین می باشد.
index 2 حضور تیم کشتی لکستان هرسین در لیگ برتر کشتی کشور

مطالب پیشنهادی

  1. کوردلک گفت:

    من لکم به کورد بودنم افتخار میکنیم

  2. فرزند لكستان گفت:

    سلام با عرض معذرت لک چه ربطی به کرد دارد به لک بودنت افتخار کن ، لک قومی جدای از کرد است برادر

  3. لک کوردستان گفت:

    ما همه مان کوردیم لک وکلهر گوران سوران هورامی و….. همه از از نژاد مادیم وبه کورد بودنمان افتخار میکنیم و خودمون را از کوردها جدا نمیدانیم

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار