ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۹:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > حضور ۱۴۸ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد هرسین درمراسم اعتکاف

حضور ۱۴۸ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد هرسین درمراسم اعتکاف

مدیر کمیته امداد شهرستان هرسین از حضور ۱۴۸ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امدادامام خمینی (ره ) شهرستان هرسین درمراسم اعتکاف امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون، وحید ارم آبادی  مدیر کمیته امداد شهرستان هرسین با اعلام این خبر اظهار داشت:انجام برنامه‌های فرهنگی همواره در رأس فعالیت‌های این نهاد قرار دارد تا بدین طریق بتوانیم سطح فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت پوشش را ارتقاء بخشیم.

وی با اعلام اینکه حضور در مراسم‌های مذهبی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه می‌شود، افزود برگزاری چنین مراسماتی موجب تقویت برنامه‌های فرهنگی شده و روحیه، اعتماد به نفس، اعتقادات و باورهای دینی را در بین افراد ارتقاء می دهد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با بیان اینکه بیش از ۱۴۸ نفر ار مدد جویان تحت حمایت در مراسم اعتکاف امسال شرکت نمودند خاطرنشان کرد کمیته امداد شهرستان هرسین حدودا مبلغ۵۰ میلیون ریال را برای هزینه حضور مدد جویان در مراسم معنوی  هزینه نموده است  همچنانکه در سال گذشته نیز مبلغ ۴۰ میلیون ریال در این راستا هزینه شده بود.

ارم آبادی در پایان اظهار داشت اعتکاف فرصتی مناسب برای خودسازی، دور شدن از دغدغه ها و غبارهای دنیوی ،عبادت ،کاوش درباره انگیزه ها و روحیات انسان و رسیدن به صفای قلب و پاک شدن و کمال است.


 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید