حمایت آیت الله دکتر حسین حجتی هرسینی از آیت الله مستشاری + سند

بیستون نیوز :

همزمان با آغاز تبلیغات نامزد های انتخابات مجلس خبرگان رهبری در پی سئوالی که از سوی جمعی از روحانیون ، طلاب ، دانشگاهیان ، جامعه پزشکان ، فرهنگیان ، اصناف و بازاریان مطرح شد آیت الله دکتر حسین حجتی هرسینی کرمانشاهی آقایان مستشاری و نریمانی را به عنوان کاندیدای شایسته و ذیصلاح معرفی کرد .

به گزارش خبرنگار بيستون،همزمان با آغاز تبلیغات  نامزد های انتخابات  مجلس خبرگان  رهبری در پی سئوالی که از سوی جمعی از روحانیون ، طلاب ، دانشگاهیان ، جامعه پزشکان ، فرهنگیان ، اصناف و بازاریان  مطرح شد آیت الله  دکتر حسین  حجتی هرسینی کرمانشاهی آقایان  مستشاری و نریمانی را به عنوان  کاندیدای شایسته و ذیصلاح معرفی کرد .

مستشاري حمایت آیت الله دکتر حسین حجتی هرسینی از آیت الله مستشاری + سند

در سایت آیت الله مستشاری می خوانیم:

این جانب علیرضا مستشاری متولد ۱۳۴۷ شهر کرمانشاه می‌باشم، کرمانشاهی‌الاصل و از نوادگان مرحوم حاج حسین مستشار بزاز کرمانشاهی هستم. پدرم ارتشی بازنشسته است و از طرف مادر کنگاوری می‌باشم، دوران کودکی را در کرمانشاه و دوران دبستان را قبل از انقلاب در اسلام آباد و سر پل ذهاب گذراندم

در سال ۶۲ وارد حوزه علمیه قم شدم و بعد از اتمام ده سال دوره سطح حوزه مشغول دروس تخصصی فقه و اصول گشتم و پانزده سال در درس خارج فقه و اصول شرکت کردم و همزمان با آن، ۱۱ سال در موسسه تخصصی آموزشی پژوهشی فقهی بقیه الله قم به تحصیلات خود ادامه دادم بیش از ۴۰۰۰ صفحه تقریرات و تحقیقات فقهی و اصولی را در ۲۸ جلد به زبان عربی نگاشته

 و چندین رساله فقهی و اصولی و رجالی را تحقیق و تألیف نمودم. در دوران دفاع مقدس توفیق ۱۱ ماه حضور در خط مقدم جبهه‌ها را داشتم و در عملیات والفجر ۸ و کربلای ۴ به عنوان سکان‌دار قایق‌های تندرو در رکاب رزمندگان خط شکن بودم. در سال ۶۵ نیز افتخار دامادی عالم زاهد و وارسته آیت الله عبداللهی دامت برکاته نصیبم گشت.

هم زمان با تحصیلم در حوزه، علمیه از سال ۷۳ به فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تبلیغی در دانشگاه‌های کشور پرداختم و در ده سال اخیر به عنوان عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی و عضو هیأت رئیسه نهاد رهبری و معاون و مشاور عالی نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور فعالیتم در دانشگاه‌ها را افزایش دادم و هم اکنون نیز افتخار خدمت در این سمت را دارم و با تجربه ده سال مسئولیت ملی و کشوری پا به عرصه این انتخابات نهاده‌ام.

زندگیم وقف جوانان و فرهیختگان کشور عزیزمان شده است و خداوند توفیق داده کتابهایی برای نسل جوان تألیف نمایم که از آن جمله می‌توان به کتاب‌های ذیل اشاره نمود.

  1. تفسیر آیات برگزیده (تفسیر)
  2. همای سعادت (اخلاق)

معمای یوزارسیف (رابطه دختر و پسر)

  1. هفت سین حجاب (پاسخ به پرسش‌هایی درباره پوشش)
  2. سوز عشق
  3. منزلت بی مانند
  4. کوثر کویر
  5. حیله‌های فرار از ربا

در صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیز فعالیت‌هایی داشته و دارم، به عنوان مثال در برنامه سمت خدا شبکه ۳ و آفتاب شرقی شبکه ۱ و استوا شبکه ۳ و پاسخ به شبهات جوانان در شبکه قرآن به عنوان کارشناس امور دینی در خدمت مردم عزیز ایران اسلامی بوده‌ و هستم ضمن اینکه با عنایت امام رضا علیه‌السلام خداوند توفیق داده که یکی از سخنران‌‌های حرم آقا امام رضا علیه‌السلام باشم. در خارج از کشور نیز ده سال است که در کشورهای نروژ، سوئد، آلمان، دانمارک و هلند به عنوان محور وحدت مسلمانان در مراکز اسلامی و دانشگاهی فعالیت می‌نمایم افتخارم این است که در هر کشوری که حضور یافته‌ام یا در هر یک از شهرهای ایران عزیز، در اولین جلسه، گفته‌ام: من کرمانشاهی هستم، معتقدم کسی می‌تواند به مردم این استان خدمت کند که به کرمانشاهی بودن خود افتخار کند و افتخارش این باشد که ریشه در این آب و خاک دارد.

%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86 001 حمایت آیت الله دکتر حسین حجتی هرسینی از آیت الله مستشاری + سند

 

 

منبع:فر نيوز

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار