ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۹:۳۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > خارج کردن یک زالو از گلوی پیرمرد ۷۵ ساله هرسینی + عکس

خارج کردن یک زالو از گلوی پیرمرد ۷۵ ساله هرسینی + عکس

بدلیل آلودگی چند ماه گذشته آب شهر مردم از آب قنات‌ها و چشمه های اطراف شهر استفاده می کنند و این خود باعث بوجود آمدن مخاطراتی برای شهروندان هرسینی شده است.

دکتر ساسان شکیبایی در گفتگو با خبرنگار بیستون از خارج کردن یک زالو از گلوی یک مرد ۷۵ ساله در هرسین خبر داد.
دکتر شکیبایی در ادامه افزود:امروز پیر مردی ۷۵ ساله با شکایت هماتمز ملناو خونریزی از گلو به مطب مراجعه نمود. احساس جسم خارجی در حلق داشت و تو دماغی صحبت میکرد.
علائم افت فشار خون نداشت و نکته خاصی از شکایت گوارشی بجز موارد گفته شده نداشت. علائم آنمی هم در این بیمار دیده نمی شد. در معاینه عمومی همه چیز نرمال بود در معاینه حلق بافتی سبز و خاکستری مشابه آنچه در عکس مشاهده می کنید دیده شد.
ابتدا به پولیپ انتروکوانال شک کردم اما کمی حرکت کرد. بدلیل آلودگی چند ماه گذشته آب شهر مردم از آب قنات‌ها و چشمه های اطراف شهر استفاده می کنند به همین دلیل به وجود زالو در ناحیه نازو فارنکس واروفارنکس شک کردم و با اسپری لیدوکایین قسمت قابل مشاهده در عکس را بیحس نمودم که مقدار زیادی خون از آن زائده خارج شد تقریبا به یقین رسیدم که زالو ییست که سرش در نازوفارنکس و دمش در اروفارنکس است و خوشبختانه با پنس توانستم علارغم مقاومت شدید زالو آنرا خارج سازم و بیمار فوق العاده احساس بهبودی آنی نمود و خوشحال و خندان با رضایت وصف ناپذیر و دعای خیر فراوان مطب را ترک نمود.
دکتر شکیبایی در پایان گفت:بدلیل آلودگی چند ماه گذشته آب شهر مردم از آب قنات‌ها و چشمه های اطراف شهر استفاده می کنند و این خود باعث بوجود آمدن مخاطراتی برای شهروندان هرسینی شده است.و مردم عزیز ما باید در استفاده از آبهای سطحی که سلامت آنها مورد تایید نیست دقت لازم را داشته باشند.
1 2 3 4
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید