خارج كردن يك زالو از گلوي پيرمرد ۷۵ ساله هرسيني + عكس

بیستون نیوز :

بدلیل آلودگی چند ماه گذشته آب شهر مردم از آب قنات‌ها و چشمه های اطراف شهر استفاده می کنند و اين خود باعث بوجود آمدن مخاطراتي براي شهروندان هرسيني شده است.

دكتر ساسان شكيبايي در گفتگو با خبرنگار بيستون از خارج كردن يك زالو از گلوي يك مرد ۷۵ ساله در هرسين خبر داد.
دكتر شكيبايي در ادامه افزود:امروز پیر مردی ۷۵ ساله با شکایت هماتمز ملناو خونریزی از گلو به مطب مراجعه نمود. احساس جسم خارجی در حلق داشت و تو دماغی صحبت میکرد.
علائم افت فشار خون نداشت و نکته خاصی از شکایت گوارشی بجز موارد گفته شده نداشت. علائم آنمی هم در اين بيمار ديده نمي شد. در معاینه عمومی همه چیز نرمال بود در معاینه حلق بافتی سبز و خاکستری مشابه آنچه در عکس مشاهده می کنید دیده شد.
ابتدا به پولیپ انتروکوانال شک کردم اما کمی حرکت کرد. بدلیل آلودگی چند ماه گذشته آب شهر مردم از آب قنات‌ها و چشمه های اطراف شهر استفاده می کنند به همین دلیل به وجود زالو در ناحیه نازو فارنکس واروفارنکس شک کردم و با اسپری لیدوکایین قسمت قابل مشاهده در عکس را بیحس نمودم که مقدار زیادی خون از آن زائده خارج شد تقریبا به یقین رسیدم که زالو ییست که سرش در نازوفارنکس و دمش در اروفارنکس است و خوشبختانه با پنس توانستم علارغم مقاومت شدید زالو آنرا خارج سازم و بیمار فوق العاده احساس بهبودی آنی نمود و خوشحال و خندان با رضایت وصف ناپذیر و دعای خیر فراوان مطب را ترک نمود.
دكتر شكيبايي در پايان گفت:بدلیل آلودگی چند ماه گذشته آب شهر مردم از آب قنات‌ها و چشمه های اطراف شهر استفاده می کنند و اين خود باعث بوجود آمدن مخاطراتي براي شهروندان هرسيني شده است.و مردم عزيز ما بايد در استفاده از آبهاي سطحي كه سلامت آنها مورد تاييد نيست دقت لازم را داشته باشند.
1 خارج كردن يك زالو از گلوي پيرمرد 75 ساله هرسيني + عكس 2 خارج كردن يك زالو از گلوي پيرمرد 75 ساله هرسيني + عكس 3 خارج كردن يك زالو از گلوي پيرمرد 75 ساله هرسيني + عكس 4 خارج كردن يك زالو از گلوي پيرمرد 75 ساله هرسيني + عكس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار