خط و نشان وحید احمدی براي رقبا ، در همایش انتخاباتی بیستون+عكس

بیستون نیوز :

وحید احمدی : تا پنجشنبه از موضع نمایندگی با شما صحبت می کنم اما بعد از آن شرایط متفاوت خواهد بود. افرادی هستند که دنبال تخریب هستند و از دستگاههاي نظارتي انتظار می رود که رسالت و کار خود را صحیح انجام دهند.

 

به گزارش خبرنگار بيستون، وحید احمدی نماینده کنونی حوزه هرسین، صحنه و کنگاور در همایشی که با حضور مردم و در جمع طرفداران خود  صحبت می کرد، بر انتخاب اصلح مردم در راستای هر دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی تاکید نموده و بر ویژگی های مرتبط با یک نماینده اصلح تاکید کردند.

وي در ادامه بر دو وظیفه اصلی نماینده یعنی قانونگذاری و نظارت و موارد مرتبط با این دوبال توضیحاتی را برای حضار داشتند. احمدی بر دسترسی و در دسترس بودن نماینده تاکیده داشته و این مهم را از این جهت که بدون واسطه و مستقیم در بین مردم است و اطلاعات را به صورت صحیحی می تواند در اختیار بگیرد و مسایل را تحلیل کند، برای نماینده بسیار مهم دانستند.

در ادامه اين سخنراني ، احمدی بر جمله كليدي پاکدستی متمرکز شده و تاکید نمود نماينده نباید آلوده ياند بازي ها شود. ایشان بر الگو گیری از شهيد مدرس تاکید نمود.وي گفت: این چنین نمایندگانی قابل خرید و فروش نیستند.

همچنین وحید احمدی اشاره کردند: عده ای از هم اکنون دفتر و دستکی به دست گرفته و پست های دولتی را میان چند نفر توزیع کرده و قول های کاملاً غیر واقعی را به مردم می دهند.

ایشان یادآور شد تا پنجشنبه از موضع نمایندگی با شما صحبت می کنم اما بعد از آن شرایط متفاوت خواهد بود. افرادی هستند که دنبال تخریب هستند و از دستگاههاي نظارتي انتظار می رود که رسالت و کار خود را صحیح انجام دهند.

اين نماينده مجلس ، در ادامه بر خدمات خود در دوره نمایندگی در بخش های مختلف اشارتی را برای حضار داشتند. در پایان آقای احمدی بر عدم ورود خود به کارهای خلاف و غیرقانونی اشاره نموده و یادآور شد خدمت به مجرم را در دستور کار خود قرار نداده ام. همچنین بر عدم استفاده ابزاری از جایگاه نماینده تاکید کرده و قانون مداری را سرلوحه کارهای خود قرار داده و از تمامی حامیان خود می خواهم حتی اگر طرفداران کاندیدهای خاصی به بنده توهینی کردند و یا بدگویی کردند شما با احترام برخورد نمایید و به جد در پایان جلسه بر راه نيانداختن کارناوال هاي انتخاباتي  و این گونه برنامه هاي تبلیغاتی که برای آسایش مردم ایجاد مزاحمت می کند تاکید کرده و آن را منع نمودند.

7f46eba9 557f 473e a9d0 a71a68d3192b خط و نشان وحید احمدی براي رقبا ، در همایش انتخاباتی بیستون+عكس 9a6b9a91 2113 4eed 97eb 96746f96b2e1 خط و نشان وحید احمدی براي رقبا ، در همایش انتخاباتی بیستون+عكس 078ebbb4 c446 45a4 9585 2dc5aa9b9e96 خط و نشان وحید احمدی براي رقبا ، در همایش انتخاباتی بیستون+عكس 759448f0 8e78 4390 ae08 e44425ebe2f9 خط و نشان وحید احمدی براي رقبا ، در همایش انتخاباتی بیستون+عكس f1d21ff0 2309 4a30 a631 981727ca7cfd خط و نشان وحید احمدی براي رقبا ، در همایش انتخاباتی بیستون+عكس f77e0811 ed5b 49bc 9bc9 72effa4ff407 خط و نشان وحید احمدی براي رقبا ، در همایش انتخاباتی بیستون+عكس

مطالب پیشنهادی

 1. خانی نژاد گفت:

  انتخاب اصلح حق مردم است و مردم اختیار رای خود را دارند.همه ی خصوصیاتی که ایشان گفتند باید یک نماینده داشته باشد را آقای سلیمانی دارند و سوابق بزرگمرد سیاست منطقه جناب سلیمانی گواه عملکرد ایشان می باشد.
  ۳دوره حضور در مجلس شورای اسلامی

  از سال هفتاد و یک لغایت اکنون به مدت بیست و چهار سال عضو هیئت انطباق مصوبات دولت با قانون موضوع اصل صد وسی هشت قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی به عنوان مشاور حقوق رئیس‌ مجلس انجام وظیفه نمودند

  عضو هییت انطباق مصوبات قوای سه گانه با سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در کمیسیون نظارت مجلس تشخیص مصلحت نظام

  عضو هیئت مشاورین رییس دیوان عدالت اداری در هیئت عمومی دیوان عدالت اداری از سال هشتاد و هشت تا کنون

  عضو کمیسیون حقوقی دیوان محاسبات کل کشور از سال هشتاد و پنج تا اکنون

  عضو شورای حقوقی ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کل کشور از سال هشتاد و پنج تا اکنون

  عضو شورای حقوقی بانک مرکزی از سال نود و دو تا کنون و….
  پیروز و سربلند باشید-خانی نژاد

 2. مریدعلی گفت:

  سلام
  نماینده ای که تو جلسات رای اعتماد به وزیران حتی یه جمله بعنوان موافق یا مخالف نگفتن … از پنجشنبه میخوان چی بگن
  کاش همه به حرفایی که میزنیم ایمان داشته باشیم
  کاش به خدا ایمان داشته باشیم
  کاش

 3. سعید گفت:

  با سلام
  با توجه به خصوصیاتی که اقای احمدی برشمردند قطعا در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی اقای حسن سلیمانی نماینده اصلح خواهند بود.

 4. سعید شهبازی گفت:

  احسنت بر شما و درود بر حاج حسن سلیمانی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار