ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > خودسوزی مشکوک در محوطه فرمانداری سنقر و فرافکنی مسئولان امر+جزئیاتی درباره هویت مقتول حادثه

خودسوزی مشکوک در محوطه فرمانداری سنقر و فرافکنی مسئولان امر+جزئیاتی درباره هویت مقتول حادثه

بر اساس گزارش شاهدان عینی و برخی خبرنگاران این فرد بعد از خروج از ساختمان اداری فرمانداری با ریختن بنزین روی خود اقدام به خودسوزی کرد.

پیش از ظهر امروز یک فرد با هویت نامشخص خود را در محوطه فرمانداری شهرستان سنقر به آتش کشید.

 

بر اساس گزارش شاهدان عینی و برخی خبرنگاران این فرد بعد از خروج از ساختمان اداری فرمانداری با ریختن بنزین روی خود اقدام به خود سوزی کرد. برخی از شنیده ها حاکی از ارباب رجوع بودن وی در شهرداری سنقر است.

 

این در حالی است که خبر جهت دار خبرگزاری دولت در مصاحبه با مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه به جای توضیح واضح در این خصوص به دنبال فرافکنی آن و سلب مسئولیت از فرمانداری این شهرستان است.

 

 

در این خبر به شکل غیر حرفه ای با اسم بردن از فرمانداری در اولیت آخر، قصد دارد نام فرمانداری این شهرستان به عنوان محل اصلی بروز حادثه را کمرنگ کند.

 

شاه آبادی گفته است پلیس احتمال می دهد که نامبرده از درب اصلی مجتمع وارد محوطه نشده و از دیوار کوتاهی که در پشت ساختمان وجود دارد، خود را به درون حیاط مجتمع رسانده باشد!!!!

 

به گزارش مرصاد عجیب است که حوزه سیاسی استانداری به جای اظهار تأسف از این اتفاق و توضیحات لازم، برخلاف شهادت روشن خبرنگاران که فرد مذکور در فرمانداری شهرستان سنقر حضور داشته است علاوه بر اعلام خبر به شکلی که اساس سوختن فرد را کسی ندیده و در سکوت مطلق انجام شده است، نام ادارات دیگر شهرستان را به میان می آورد.

 

شیوه ای که اصولا با مصلحت های اداره حوزه سیاسی و امنیتی سازگار نیست.

aaa

یک منبع آگاه از هویت فردی که پیش از ظهر امروز در محوطه فرمانداری این شهرستان اقدام به خود سوزی کرد خبر داد.

 

این منبع آگاه گفت: فرد مذکور به نام منصور کیهانی از بازنشستگان یکی از ادارات دولتی است که صبح امروز برای گرفتن مجوز ساخت طبقه سوم منزل مسکونیش به شهرداری شهرستان سنقر مراجعه کرده است.

 

وی افزود: این فرد پس از مراجعه به شهرداری به فرمانداری این شهرستان هم مراجعه می کند و بعد از خروج از ساختمان فرمانداری به دلایلی نا مشخص در محوطه این مجموعه خودسوزی می کند.

 

گفتنی است برادر دیگر این فرد نیز سابقه خودکشی دارد و مسائل خانوادگی گذشته ای نیز وجود داشته است.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه صبح امروز اعلام کرده بو که احتمالا فرد خودسوزی کرده از دیوار وارد فرمانداری شده است.

 

گرچه رئیس شبکه اطلاع رسانی پلیس اعلام کرده است که چون خودسوزی در قسمتی از محوطه با دید کم بوده است فرصت کمک رسانی وجود نداشته است.

منبع مرصاد

نظرات شما

    مهندس احمدعلی امجدیان سنقری مشاور مدیر عامل ورییس امور مجلس مخابرات ایران هم اعلامیه تسلیت داد ..با سلام وتسلیم به مشیت الهی وقلبی آکنده از اندوه وناباوری مصیبت جانگداز عزیزمان را تسلیت عرض نموده وخودرا شریک غم میدانم اگر چه حادثه ناگوار خودسوزی همشهری ارجمندمان جناب منصور کیهانی از آموزگاران با سابقه شهرستان سنقرو کلیایی بسیار تلخ و دلخراش بود . خودسوزی در مکانی دولتی پیامی تکان دهنده داشت اما جامعه دردمند ما آنقدر بحران زده و مشوش است که این دردها نیز در انبان خود جای میدهد و بر وجود خود تازیانه میزند و باز سر در گریبان منتظر است روزی دردهایش التیام یابد، دولتمردان و مدیران که پیشتر از آنچه مدیر باشند تکیه بر رانت قدرت، کسب منافع میکنند به کجا بر میخورد این چنین اتفاقات دردناکی؟!

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید