خود کشی قهرمان اسبق کشتی آسیا در زندان

بیستون نیوز :

بیستون نیوز: اظهارات مدیرکل زندانها و رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه درباه خودکشی کشتی گیر کرمانشاهی/ قربانی قبل از حادثه با پدرش ملاقات کرد به گزارش بیستون/بابک قربانی کشتی گیر فرنگی کار کرمانشاهی که ماه هاست به اتهام قتل در…

298x198x0079ee7d 22c9 40d4 bb20 751593d07337.jpg,qitok=uirE5poL.pagespeed.ic.I3XF6oas1O خود کشی قهرمان اسبق کشتی آسیا در زندان

به گزارش بیستون/بابک قربانی کشتی گیر فرنگی کار کرمانشاهی که ماه هاست به اتهام قتل در زندان به سر می برد. شب گذشته در زندان و پس از شنیدن خبر حکم قصاص، اقدام به خود کشی کرد.

اظهارات مدیرکل زندانهای استان کرمانشاه در رابطه با خودکشی قربانی

اژدر اسد بیگی مدیرکل زندانهای استان کرمانشاه در این رابطه می گوید: وی شب گذشته با پدرش ملاقات می کند، پس از شنیدن خبر حکم اعدام تعداد زیادی قرص می خورد و روی تختش دراز می کشد.

وی ادامه داد: تلاش هایی مثل شست و شوی معده و … برای نجات وی کار ساز نشد.

اظهارات رئیس هیأت کشتی در رابطه با خودکشی فرنگی کار کرمانشاهی

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه نیز به خبرنگار مرصاد گفت: یکی از داوران ما با پیگیری از زندان خبر خودکشی را تأیید می کند.

محمد حسین محبی ادامه داد: متاسفانه یک سهل انگاری کوچک چنین فجایعی را به وجود می آورد. باید دعا کنیم که دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.

به گزارش مرصاد، بابک قربانی کشتی گیر فرنگی کار تیم ملی ایران در وزن ۹۶ کیلوگرم و قهرمان بازی‌های آسیایی گوانگجو بود.

در روز جمعه ۹ تیر ۱۳۹۱ بابک قربانی به همراه برادرش برای شکار به ارتفاعات کرمانشاه می‌رود که در مسیر بازگشت در محلی به شنا کردن مشغول می‌شوند اما ممانعت برخی افراد حاضر در محل، منجر به درگیری لفظی و فیزیکی شده و پس از آن بابک قربانی با تفنگ شکاری خود فرد ممانعت کننده را به قتل می رساند و متواری می‌شود.

مطالب پیشنهادی

  1. Enmanuelyosueth گفت:

    Just the type of insghit we need to fire up the debate.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار