ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > دانشگاه آزاد هرسین مکانی برای سیاسی کاری یا کسب تجربه

دانشگاه آزاد هرسین مکانی برای سیاسی کاری یا کسب تجربه

دانشگاه آزاد هرسین در روز اول کاری خود ۷ مدیر گروه رشته های مکانیک، عمران، حسابداری، مدیریت، تربیت بدنی، دروس عمومی و ریاضی را به بهانه حق التدریس بودن از سمت خود برکنار کند غافل از اینکه دو نفر از این مدیران گروه از اعضای هیات علمی دانشگاه هستند.همچنین در روزهای گذشته شش نفر از افرادی که مشغول کار دانشگاهی بودند از کار بیکار شده اند.

 

سرویس فرهنگی بیستون // دانشگاه آزاد علمی واحد هرسین با افتتاحش در سال ۱۳۹۰ نوید روزهای خوبی را برای شهرستان محروم هرسین را می داد که جز در مقاطعی کوتاه نتوانسته آنطور که شایسته نخبگان جوان این شهر است عمل نماید.اولین مدیر این مرکز علمی بیژن رضایی کاندیدای سابق شورای اسلامی شهر هرسین بمدت دو سال و سپس دکتر نادری رییس دور پیش هم حدود دو سال سکاندار این مرکز علمی شهرستان هرسین بودند.مرکزی که مردم این شهر سالها منتظر این اتفاق فرهنگی بودند.
در جلسه تودیع و معارفه ریاست جدید دانشگاه آزاد هرسین بود که صحبت های دکتر شهبازی ریاست جدید این دانشگاه ، نوید این را می داد که فضای دانشگاه همچنان فضای علمی است و دانشگاه خود را درگیر خبر پراکنی های کذب و محیط غیر علمی و تشکیل مجمع های دوستی نمی کند.
در این جلسه دکتر حسین رضا شهبازی چنان بر شایسته سالاری و قانونمداری تأکید داشتند که دل هر بیننده و شنونده ای غنج می رفت و این شخص را مایه مباهات شهرستان می دانست .اما این سخنان به ۲۴ ساعت نکشید و دانشگاه دچار چنان تغییراتی شد که تمامی اساتید، پرسنل و دانشجویان را متحیر نمود.
این رییس جدید دانشگاه آزاد هرسین در روز اول کاری خود ۷ مدیر گروه رشته های مکانیک، عمران، حسابداری، مدیریت، تربیت بدنی، دروس عمومی و ریاضی را به دلیل حق التدریس بودن از سمت خود کنار گذاشت، در حالی که دو نفر از این مدیران گروه از اعضای هیات علمی دانشگاه هستند.همچنین در روزهای گذشته شش نفر از افرادی که مشغول کار دانشگاهی بودند از کار بیکار شده اند.
روندی که به گفته این رییس جدید جهت پیشبرد علمی بوده است و در حال اتفاق افتاد که نفرات جایگزین بعنوان حق التدریس بکارگیری شده اند و منطق بالا بردن سطح علمی در این مورد مردود است.  این تصمیم در شرایطی اتخاذ شده که دکتر شهبازی حتی یک بار این افراد را ندیده و با آنها آشنایی نداشته و جالب تر اینکه برخی از افراد را با اسم هم نمی شناسد. پس واضح و مشخص است که دکتر شهبازی یا در این مورد مشاوره خوبی نگرفته اند و یا مورد دیگری را باید جستجو کرد که در کل دانشگاه آزاد کشور در این چند ساله بخوبی به چشم می‌خورد و آن نوع سیاستگذاری مدیران ارشد دانشگاه آزاد است که این مکان علمی را سیاست زده کرده اند و در نوع نگرش ایشان کاملا مشهود می باشد.
یکی از اساتید و مدیر گروههای این دانشگاه به خبرنگار بیستون گفت:اینکه دکتر شهبازی از ما استفاده نکرده شاید سلیقه شخصی و یا ضعف عملکرد همه ما بوده است!!! اما تودیع و معارفه آدابی دارد که در این مرکز اجرا نشد.
وی افزود: دیر گروه جدید در خیابان بنده را دیده و تقاضای تحویل کلید اتاق و مهر گروه را داشت که برای من که چهار سال است در این مرکز فعالیت داشتم و خدمات زیادی را خارج از وظایف انجام دادم خیلی سنگین و درد آور بود.در عین حال افراد جایگزین استاید سابق سابقه زیادی در تدریس نداشته و هرسین را به محلی برای انجام آزمون و خطا و کسب تجربه تبدیل کرده اند.
نکته دیگری که برخی از اعضای این مجموعه را مکدر کرده است بحث قانونمداری ایشان است، در یکی از موارد تازه اتفاق افتاده در این دانشگاه یک نفر توانایی تدریس، مسئولیت کارگزینی، مدیریت گروه حسابداری و مدیریت گروه مدیریت را با هم پیدا کرده است!!!
البته این داستان به یک نفر ختم نمی شود و مواردی این چنین باز هم وجود دارد و باید گفت این عین ” بی قانونی ” است. آیا در شهرستان هرسین که از قطب های علمی استان است افراد لایق و شایسته ای وجود ندارد که تعداد کثیری از اساتید با تجربه و بومی که اکثریت آنها حداقل ۱۰ ترم سابقه تدریس و همکاری با دانشگاه را دارند، بر کنار کرده و به جای بیشتر آنها از افراد غیر بومی استفاده شود؟!!
با چنین رویکردی در محیط علمی دانشگاه، همه مسئولان عزیز بدانند که عطای این دانشگاه را باید به لقایش بخشید و فاتحه این محیط علمی را خواند. چرا که کم شدن تعداد افراد ثبت امی در ترم اول مشابه سال تحصیلی موید این قضیه است .
در پایان باید اضافه کرد که علاوه بر، بر کناری مدیران گروه از مدیریت، واحدهای اکثریت آنها نیز حذف شده و لطف تدریس از این عزیزان که سالها سابقه تدریس و خدمت به شهر و دیار خود را داشته اند، مانند بسیاری از اساتید دیگر سلب شده است.
لازم به ذکر است که دکتر نادری رییس اسبق این دانشگاه با برگزاری همایش بزرگ هرسین شناسی باعث پویایی و حرکت ماندگاری در حوزه تحت مدیریت خود داشتند که مورد تحسین خاص و عام قرار گرفت اما متاسفانه در اواخر دوره کاری خود که مصادف با انتخابات مجلس بود با برگزاری چند همایش که رنگ و بوی سیاسی کاری به خود گرفته بود باعث ایجاد شبهاتی در فعالیتهای حوزه فرهنگی تحت امرش شد.
امیدواریم رییس جدید با تکیه بر توانایی های علمی خود و افراد لایق بومی و بدون در نظر گرفتن سلایق سیاسی و احیانا نوع نگرش افراد و اساتید تحت امرش در انتخابات و افراد سیاسی محلی و یا در پیش گرفتن سلایق سیاسی روسای ارشد این نهاد دانشگاهی، در پیشبرد علمی این شهرستان محروم قدم بردارد.
لازم به ذکر است این پایگاه خبری در جهت شفاف سازی در بزرگترین مرکز فرهنگی و علمی شهرستان هرسین آماده شنیدن صحبت های مدیران محترم این مجموعه هستیم.

نظرات شما

  محمد رضایی می گوید :

  جناب آقای نیکام عزیز
  اگر درست قضاوت کنید می بینید که دکتر نادری دانشگاه آزاد اسلامی هرسین را بطور کامل بعنوان ستاد تبلیغاتی انتخاباتی نماینده سابق مجلس تبدیل کرده بود و برگزاری همایش هرسین شناسی نیز در راستای اهداف تبلیغاتی شیخ وحید احمدی صورت گرفت. و همه مردم به خوبی به آن آگاه هستند و همچنین حذف مخالفان شیخ احمدی از تدریس و کار دانشجویی و مراقبت امتحانی همه در راستای انتخابات مجلس صورت گرفته بود.
  ضمنا بکارگیری ۵ نفر از بستگان نادری در دانشگاه عدالت را کامل زیر سوال برد ولی حضرتعالی سکوت کردید !!!!! که دلیل آنرا بیان نمایید ضمنا مهندس رضایی هیچ وقت نماینده شورای شهر نبودند بلکه کنید بودن پس خواهش میکنم در ارسال اخبار دقت فرمایید و قلم فروشی نکنید در جهت تخریب عده ای و بالا بردن الکی عده ای دیگر

  k می گوید :

  با سلام درود درود

  M.a می گوید :

  با سلام و عرض ادب
  جناب نیکام عزیز جا دارد در این جا چند نکته رو ذکر کنم
  ۱. بسیار برایم جالب است که در ادوار گذشته وقتی به دلایل مختلف واحدها از اساتید گرفته میشد شما و خبرگزاریتان در خواب بودید
  ۲. بسیار جالب است که شما و خبرگزاری که معروف شده به خبرگزاری خبرهای غیر واقع به اقدام کاملا قانونی رئیس جدید دانشگاه معترض شدید اما به خلافی که در ادوار گذشته انجام شده بی تفاوت گذشته اید که نشان از جناحی بودن شما نسبت به مسائل روز هرسین می باشد.
  ۳. از دیگر ناکارایی و اثربخشی خبرگزاری شما اطلاعات ناکافی و بدون کسب اطلاعات است چرا که ثبت نام دانشجویان در این ترم نسبت به چند ترم گذشته رشد قابل تاملی داشته است نمونه این رشد گروه تربیت بدنی هست که در سه ترم گذشته در حدود ۱۵ نفر ورودی جدید داشته اما در این ترم ۴۰ نفر ورودی جدید داشته است.
  ۴. شاید رعایت قانون و دفاع از اموال بیت المال برای شما بی ارزش می باشد مثلا افزایش سود بانکی از ۱۰ به ۱۸ درصد که متاسفانه به دلایل تاکنون این سود تحویل داده نشده
  ۵. در پایان از خبرگزاری کوچکی که وظیفه گزارش اخبار چند شهر کوچک را انجام می دهد انتظار میرود حداقل یه کم با اطلاعات صحبت کنن و نه با حرفهای یک طرفه به قاضی بروند
  ۶. خداروشکر میکنیم که خبرگزاری شما در میان افراد و عوام کاملا شناخته شده می باشد و قطعا باید جوابگوی تصورات خود باشد

  محمد می گوید :

  آقای نیکنام ما فقط شمارو داریم که صدامون رو برسونی به گوش مسئولین
  دستت درد نکنه جلال آقای عزیز

  امیر می گوید :

  در جواب MA که نوشته ثبت نام افزایش داشته اولا تابلوعه یکی از همونایی هستی که جدیدا انتصابت کردن که انقدر عصبی شدی و فشار اومده بهت و بجای اینکه پشتیبان حق باشی به ناحق از بیستون نیوز ایراد گرفتی ثانیا این ترم کاردانی معماری که در تمام سال ها پرتقاضا ترین رشته بود تشکیل شد این ترم با امدن دکتر شهبازی؟
  تشکیل نشدن کاردانی معماری واقعا جای تعجب نداره

  ناشناس می گوید :

  باسلام وعرض ادب در اینکه زمان دکتر نادری مشکلات زیادی وجود داشت واینکه محیط دانشگاه تبدیل به یک ستاد تبلیغاتی سده بود هیچ شکی نیست ولی آنچه که خیلی واضح است جناب دکتر شهبازی متاسفانه باعملکرد خیلی ضعیفی وبچه گانه ای که دارند باعث شده اند که اغلب افراد(دانشجو-کارمندان دانشگاه-اساتید)حسرت نبود دکترنادری باخود داشته باشند در واقع چیزی بین بد وبدتر جنابی که فرمودید عملکرد مثبت ایشان بالا بردن سود از ۱۰ به ۱۸ درصد بوده است ،ببخشید مگر ایشان وزیراقتصاد هستند جزاینست که سود بانکی حسابهای دانشگاه که به جیب مبارک خودو اطرافیانشان میره رو بالا بردن درهرصورت هیلی حرفها هست که فعلی نگفته بشه بهتره ولی از همین جا نماینده محترم هرسین میخواهم که راه چاره ای پیدا کنند چون این آقای محترم که ادعا می کردند خط قرمزشان مقام معظم رهبری هستند با آبروی همه بازی میکنند وبه جای اینکه ضعفهای زمان دکتر نادری رو برطرف کنند باعث شدند ضعفهای ایشان (دکتر نادری)تبدیل شود،نمونه آن اینکه اگر دکتر نادری از بستگان خودش استفاده میکرد ایشان چند دانشجو رو که واقعا به این کار احتیاج داشته اند رو برکنار وبه جای آن متاسفانه….به کار گرفته اند

  ناشناس می گوید :

  باسلام وعرض ادب در اینکه زمان دکتر نادری مشکلات زیادی وجود داشت واینکه محیط دانشگاه تبدیل به یک ستاد تبلیغاتی سده بود هیچ شکی نیست ولی آنچه که خیلی واضح است جناب دکتر شهبازی متاسفانه باعملکرد خیلی ضعیفی وبچه گانه ای که دارند باعث شده اند که اغلب افراد(دانشجو-کارمندان دانشگاه-اساتید)حسرت نبود دکترنادری باخود داشته باشند در واقع چیزی بین بد وبدتر، جنابی که فرمودید عملکرد مثبت ایشان بالا بردن سود از ۱۰ به ۱۸ درصد بوده است ،ببخشید مگر ایشان وزیراقتصاد هستند جزاینست که سود بانکی حسابهای دانشگاه که به جیب مبارک خودو اطرافیانشان میره رو بالا بردن درهرصورت خیلی حرفها هست که فعلا گفته نشود بهتراست ولی از همین جا نماینده محترم هرسین میخواهم که راه چاره ای پیدا کنند چون این آقای محترم که ادعا می کردند خط قرمزشان مقام معظم رهبری هستند با آبروی همه بازی میکنند وبه جای اینکه ضعفهای زمان دکتر نادری رو برطرف کنند باعث شدند ضعفهای ایشان (دکتر نادری)تبدیل به نقطه قوت شود،نمونه آن اینکه اگر دکتر نادری از بستگان خودش استفاده میکرد ایشان چند دانشجو رو که واقعا به این کار احتیاج داشته اند رو برکنار وبه جای آن متاسفانه….به کار گرفته اند

  ناشناس می گوید :

  مدرک کاردانیمو بگیرم دی ماه انصراف میدم از این دانشگاه

  م می گوید :

  دکتر نادری واقعا منشا خدمات بسیار ارزنده ای بودند برای هرسین

  سجاد می گوید :

  کارهای دکتر شهبازی دقیقا منطبق بر قانون هست و خدا رو شکر مثل افرادی که آمدند و خوردند و بردند اهل دزدی نیست ،مثل همونایی که ۴میلیون پول نهار خودشان و زن و بچه شان شده .
  ضمنا در دوره ریاست دکتر شهبازی قرار نیست جولانگاه رای آوردن برای شورای شهر مدیران گروه حق تدریس با دادن نمره ۲۰ و محبوب قلب شدن اتفاق بیفته.
  خیانت به دانشگاه زمانی اتفاق افتاد که بودجه دانشگاه صرف پذیرایی انتخاباتی برای مجلس میشد
  کاش انصاف داشته باشیم و مغرضانه تصمیم نگیریم

  علی.م می گوید :

  باسلام
  البته درمورد توضیحاتی که درمورد شخصی که مسئول پستهای مدیریت گروهای حسابداری ومدیریت وکارگزینی گفته شد، جالبه بدونین ایشان از سال۸۹به عنوان عضو هیات علمی این مرکز جذب شده و رشته کاردانی و کارشناسی حسابداری بامدرک ایشان در مرکز هرسین تصویب شد.همچنین ایشان زمانی که درسال۸۹به این مرکز آمده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بودن که در آن زمان در شهر هرسین فارغ التحصیل ارشد حسابداری نبود‌ه است.وحسابدار دانشگاه درسال۹۱تازه در مقطع ارشد قبول شد یا مدیر گروه قبل از ایشان سرکارخانم درویشی در سال۹۰تازه ورود به مقطع ارشد داشته اند.
  درمورد سابقه تدریس مدیر گروه جدید باید گفت که از سال۸۸ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، اسلام آباد غرب، سما و پیام نور بجز مرکز هرسین تدریس داشته اند.
  همینطور در دوره ریاست مهندس رضایی از سال۹۰ تا ۹۲ مدیر گروه حسابداری بوده و البته با حضور دکتر نادری سریعا مدیریت گروه به خانم درویشی که از آشنایان و همشهری ایشان بوده داده و باوجود اینکه طبق قوانین دانشگاه درصورت وجود هیات علمی در هر رشته باید مدیر گروه ازبین اعضاهیات علمی باشد ۲عضو این گروه به بی توجهی دکتر نادری به قوانین دانشگاه احترام گذاشته و از حق خود گذشته و حتی ۱بار هم معترض نشده اند نسبت به این تخلف و بی عدالتی.
  الان هم باتوجه به نبود هیات علمی در گروه مدیریت و همینطور تخلفات مدیر گروه قبلی مدیریت ریاست دانشگاه به علت نزدیکی دورس این دورشته ،مدیریت گروه مدیریت را به ایشان داده
  قابل ذکر است که در دوره دکتر نادری مدیریت گروه مدیریت به شخصی داده شده که هم در شورای شهر، اداره دارایی و هم حق التدریس دانشگاه بوده داده شده
  که اگر مقایسه کنید تعداد پستهای مدیر گروه قبلی بیشتر از مدیر گروه جدید است.
  همینطور مدیر گروه قبلی بیشتر از مدیریت گروه ،هدفش کسب رای برای شورای شهر شدن در دوره جدیدبوده، این موضوع از نمرات ایشان کاملا مشخص میباشد.
  همینطور باید عنوان کرد که اساتید هیات علمی ،استخدام دانشگاه هستند و محل کار آنها است.
  همانطور که آنها انتظار ندارند در پستهای ادارات شهر جایی داشته باشند کارمندان و شورای شهر هم نباید نسبت به دانشگاه بیشتر از انتظار و قوانین درخواست کنند.
  دانشگاه محل کسب رای نیست.
  از مسئولین این خبرگزاری خواستارم که اطلاعات دقیق تری در سایت ارائه دهند و به سخنان کذب افرادی که زیاده خواه اند توجه نکنند.
  شهرستان هرسین را لطفا با این سخنان از شهر کرمانشاه و مردم شهر کرمانشاه نکنید.
  افراد انتخاب شده جدید هم اهل همین استان هستند.
  همه یکی هستند و دوره نژاد پرستی گذشته.
  به امید موفقیت و رشد روز افزون برای شهرستان هرسین
  سپاسگزارم.

  ناشناس می گوید :

  جناب علی.م شما که ادعای حقیقت وصداقت میکنید کاش اول از اطلاعاتی که ارائه میدهید مطمئن شوید وبعد قلم بدست بگیرید،آیا مطمئن هستید که خانم درویشی وردی ۹۰ هستند درحالیکه من خودم بهمن ۸۸ که اولین گروه دانشجودانشگاه در رشته کاردانی مدیریت بودیم خانم درویشی اولین استاد در رشته حسابداری بودند وتدریس میکردند نکته دوم اینکه تا جای که من در جریان هستم وپرس وجو کردم این خانم هیچ نسبت وفامیلی با رئیس قبلی ندارندواز دوطایفه متفاوت می باشند وهمه در جریات هستند که به خاطر مشکلات اخلاقی ورفتاری که مدیر گروه فعلی با دانشجوها داشتندودر حال حاضرم دارند، آموزش و حراست به دکتر نادری(زمانیکه دکتر نادری این خانم را نمی شناختند ) پیشنهاد انتخاب خانم درویشی ویکی دیگر از اساتید حق التدریس را دادند که در نهایت خانم درویش انتخاب شدند وطی این چند سال هیچ کس از این انتخاب ناراضی نبود ویا اینکه جناب علی .م کاش وقت عزیزتان را به حرمت این مروم به کار ببرید وبه صورت مخفی سر کلاس هردو خانم چه مدیر گروه فعلی وچه مدیر گروه قبلی حاضرشوید تا معلوم طود که کی شایسته است ویا از دانشجوها یه تحقیق به عمل آورید.ویا اینکه زمانی آقای استدآبادی انتخاب شدند که گروه مدیریت هیئت علمی نداشته وندارند وباز هم عملکرد ایشان ورضایت دانشجویان بیانگر همه چیز می باشد از طرفی زمانیکه آقای استد آبادی مدیر گروه شدند جزءشورای شهر بودند پس تا بحال هیچ استفاده ای از دانشگاه نبرده اند جز اینکه اهرمی برای جذب دانشجو وخدمت به دانشگاه بوده اند کاش به جای این یاوه گویها کمی درمورد شخصیت افراد تحقیق کنید .درضمن من فردا برای روسیاهی بعضیها دقیقا وردی خانم ذکر شده را می پرسم.

  بهار می گوید :

  باسلام
  اخبار باید جدا از هرگونه تفسیر به رای باشد، تنها باید اخبار را گفت، نه برای تخریب شخصیت مدیر جدید هر تفسیر مبتنی بر بغض و واماندگی را خبر دانست. تعویض مدیر گروه یک امر عادی است که در دانشگاه های ملی هم هردوسال یکبار اتفاق میفته!

  عباس می گوید :

  من از دانشجویان هرسین می باشم که جهت انجام یک امضا به اتاق ریاست مراجعه نمودم که پس از یک ساعت معطلی درب در اتاق ایشان باز شد

  ناشناس می گوید :

  ببخشید لطف کنید پیامهارو دستکاری نکنید ودر ضمن چرا بعضی از پیامها رو نشون نمیدید؟

   بیستون 1 می گوید :

   با سلام/
   پیامهایی که حاوی تهمت و افترا و..بدون سند و منبع درست باشد نشان داده نمی شود

   با تشکر
   مدیریت سایت

  علی می گوید :

  بهار . احتمالا سواد دانشگاهی درست و حسابی نداری انتخاب مدیر گروه فقط و فقط با تشکیل شورای گروه و انتخاب درون گروهی و معرفی به معاونت آموزش تعیین میشه نه با حکم مستقیم و اجباری رئیس در هیچ دانشگاهی رئیس در تعیین مدیر نقشی نداره .

  samadi می گوید :

  جناب نیکنام عزیز
  در آینده نچندان دور ثابت خواهد شد که خدمات بی نظیر و تاریخی وحید احمدی نماینده وقت همچون کوه ییستون قد علم نموده وبعدا نشان خواهد داد چه کسی خدمت گذار و چه کسی خادم بوده است لذا جابجاشدن وحید احمدی و نادری ضربات بسیار سنگینی به هرسین وارد خواهد شد
  با تشکر صمدی

  بنده یک متن ومقاله بسیار خواندنی و البته براساس مستندات و حقایق نوشتم
  اما متاسفانه با حذف نظرات ارسالی پی بردم که سایت بیستون نیوز از ضعف مدیریتی برخورداره سایت باید نترس باشه
  ترسو بودن یک تریبون که باید صدای مردم باشه مضحکه واقعا جای تاسف داره
  مقاله خود را بعنوان یک شهروند هرسینی ب خبرگزاری مهر و آریا ارائه میدهم

  از اونجایی که بنده سه سال و نیم کاردانشجویی دانشگاه ازاد هرسین بود
  کاری رو که دکتر نادری انجام داده همین اقایی شهبازی که دکتری دامداری دارن انجام داده در مورد استفاده از بستان خود
  کلی نشستم فکر کردم اعصابم خرد شد که چرا اقای شاه حسینی راننده سرویس دانشگاه از دانشگاه اخراج شد و چرا اقای اکبری با داشتن سوابق خوبش در کاردانشجویی از دانشگاه اخراج شد و چرا اقای شهبازی درب اتاقش همیشه بسته است و قفل برای در ریاست گذاشت خدای ناکرده دانشجویان نااهلی دارد و ایشان از ترس جان خود رمز گذاشتن و دهها چرایی دیگر که اگر پیام بنده حذف نشود خواهم گفتم

  اقای نیکنام از چه می ترسید پیام ها را حذف میکنید

  دانشجو می گوید :

  دکتری نادری یادت بخیر………..

  هرسین می گوید :

  دکتر فرشید نادری علاوه بر سوادسیاسی بالا از درک وشعور اجتماعی بسیار ارزنده ای نیز برخوردار بودند
  جناب دکتر قنبری واقعا دلیل جابجایی ایشان چ بود؟؟؟؟؟؟؟
  ما دانشجویان تا ب کی باید مورد ظلم قرار بگیریم
  اقای سلیمانی نماینده محترم با جرئت میگم ک در جریان انتخابات طرفدار شما نبودم
  اما اکنون بعنوان یک شهروند ک در شهر خودم تحصیل میکنم میخوام ک فکری کنید

  پریسا می گوید :

  سال گذشته روز دانشجو مراسم خیلی زیبا وباشکوه توسط دکتر نادری عزیز تدارک دیده شد برای ما دانشجوها حالا امسال ببینید چی میشه
  اصلا انقدر ارزش میزاره ک برای دانشجوها مراسم بگیره؟؟

  هرسین۲ می گوید :

  سلام میخوام از همشهریان عزیزم خواهش کنم به جای این پیامها که فقط وقتمون تلف میشه فکری بکنند واز مسئولین بخواهند زودتر درد مارو درمان کنند به خدا کار سختی نیست.

  همشهری می گوید :

  سلام میخوام از همشهریان عزیزم خواهش کنم به جای این پیامها که فقط وقتمون تلف میشه فکری بکنند واز مسئولین بخواهند زودتر درد مارو درمان کنند به خدا کار سختی نیست.

  همشهری می گوید :

  ببخشید من اول به اسم هرسین۲پیام دادم متاسفانه ارسال نمی شد هشدار تکرای بودن می داد مجبور شدم اسمم رو تغییر بدم به همشهری

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید