دبيرستان شهيد مطهري هرسين سال۷۱+ تصاوير

بیستون نیوز :

بسياري از نخبگان و تحصيل كردگان شهر هرسين كه در حال حاضر در سمت ها و پست هاي حساس مشغول به خدمت هستند در اين مدرسه پرورش يافتند.

دبيرستان شهيد مطهري هرسين سا ل۱۳۷۱

به گزارش پايگاه خبري تحليلي بيستون،عكس خاطره انگيز زير مربوط به اولين سال افتتاح دبيرستان شهيد مطهري هرسين مي باشد.اين دبيرستان كه از دبيرستان امام صادق (ع) و امام خميني(ره) مشتق شده بود، داراي دو رشته ادبيات و علوم انساني و علوم تجربي بود و در سالهاي بعد با تاسيس دبيرستان شهيد بهشتي،رشته علوم انساني از  مدرسه شهيد مطهري جدا شد.و دانش آموزان رشته رياضي فيزيك از دبيرستان امام صادق(ع) به  دبيرستان دبيرستان مطهري نقل مكان كردند.

بسياري از نخبگان و تحصيل كردگان شهر هرسين كه در حال حاضر در سمت ها و پست هاي حساس مشغول به خدمت هستند در اين مدرسه پرورش يافتند.

در سالهاي بعد كه مديريت اين دبيرستان بر عهده حاج فرهاد رحيمي قرار داشت،با تلاش و كوشش كادر آموزشي و دانش آموزانش توانست  از نظر آماري يكي شاخصترين دبيرستانهاي استان كرمانشاه و در مقطعي كل كشور را به خود اختصاص دهد و درصد بالايي از قبول شدگان رشته هاي كنكور از اين دبيرستان راهي دانشگاه ها و مراكز علمي تحقيقي كشور شدند.

در عكس زير حاجي بابا عارفي فرد (مدير دبيرستان)سهرابيان و خوشنودي و نبي جامه شوراني معاونين اين مركز آموزشي، در عكس ديده مي شوند.

ساختمان كنوني اين دبيرستان نمونه هم اكنون در كمربندي جنوبي هرسين پايين تر از ميدان استقلال قرار دارد و مديريت آن به عهده يكي از پرسنل قديمي، عنايت الله(بيژن) محسني است.

معرفي دانش آموزان را به عهده شما مخاطبين عزيز واگذار مي كنيم.

photo289397903337826361 دبيرستان شهيد مطهري هرسين سال71+ تصاوير photo485243962449308868 دبيرستان شهيد مطهري هرسين سال71+ تصاوير

 

مطالب پیشنهادی

 1. معلم اسطوره جهاد است و ایثار – دلسوزی است و از خود گذشتگی – تعلیم است و تعلم و …
  و اینک یاد باد آن روزگارانی که قلب و دل پاک و مملو از عشق به تربیت و تحصیلمان را صادقانه و خالصانه در محضر معلم قرار می دادیم و تعالی خود و ایران اسلامیمان را در گرو اطاعت از او می دانستیم، و امروز چه شیرین است تجلی آن ارتباط صمیمانه و تعامل دوستانه.
  بنده دست همه ی دبیران و معلمان دوران تحصیلم رو می بوسم و بهترینها را برایشان آرزومندم.
  آقایان:خداکرمی- قربانی-نراقی-رشیدی-الماسی -توکلی-خالقی-یارعلی- قبادی و…در دوره دبستان(۱۷شهریور)

  آقایان:ایمانی(مدیر)-شریفی(جغرافیا،عوم اجتماعی،تاریخ)-شاه حسینی(معاون)-حیدری(عربی)-شاهرخ بیگی(دینی-عربی)- حسن آبادی(زبان)-کیانی(ادبیات)-کاکاوند-بهرامی(حرفه و فن)-شیرزادی(ریاضی)-رحیمی(ادبیات)-زارعی(ادبیات)-اسدی(هنر)-اسدی(حرفه و فن)-چناری(هنر)-رجبی(ورزش)-نوروزی(عربی)-حیدری(قرآن)-همتی(عربی-قرآن)-کلانتری(معاون) و…دردوره راهنمایی(امام محمدباقر(ع))

  آقایان:ایمانی(زیست)-محسنی(ورزش)-محسنی(معاون)-محسنی(شیمی)-حسینخانی(زیست)-رشیدی(مدیر)-حسن آبادی(مدیر)-نجفی(فیزیک)-شاه محمودی(فیزیک)-حبیب پور(تاریخ)-ایمانی(ریاضی)-قادری(شیمی)-میری(ادبیات)-مروج(دین و زندگی)-عظیمی(زبان)-قربانی(عربی)-جباری(دین و زندگی)-شاه محمودی (مشاور)-خواجوی(معاون)-رحیمی(ادبیات)-رضایی(ریاضی)-دبیر زمین شناسی و…دوره دبیرستان و پیش (شهید مطهری)

  باتشکر از مدیریت سایت که بهترین دوران زندگی رو به یادمان آورد.

  پاینده باشید-پیام خانی نژاد

 2. اردلان نوروزی گفت:

  سلام آقای خانی نژاد از حس ارادت شما نسبت به همه ی عزیزانی که بعنوان معلم خود از آن ها یادکرده ای به پاس قدرشناسی شما و همه ی کسانی که چنین تفکری را دارن من به نوبه خودم از شماتشکر می کنم . خدا شما را حفظ نماید . اردلان نوروزی – دبیر عربی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار