دختران فوتسال هرسین گل کاشتند+ تصاویر

بیستون نیوز :

تیم فوتسال دختران دبستان شکوفه های انقلاب هرسین که در قالب تیم فوتسال دختران مقطع ابتدایی استان کرمانشاه در بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر شرکت کرده بود به مقام قهرمانی کشور دست یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی بیستون، تیم فوتسال دختران دبستان شکوفه های انقلاب هرسین که در قالب تیم فوتسال دختران مقطع ابتدایی استان کرمانشاه در بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر شرکت کرده بود به مقام قهرمانی کشور دست یافت.

این مسابقات  با حضور تیم هایی به نمایندگی از استانهای کشور در شهر مقدس مشهد برگزار شد.

این تیم که به سرپرستی خانم مهناز شاه محمودی و مربیگری خانم الهه رستمی در این رقابتها شرکت کرده بود با شکست تمام رقیبان موفق به کسب عنوان ارزنده قهرمانی شد.

تیم منتخب کرمانشاه با شکست تیمهای قدرتمند این دوره از جمله تهران بزرگ ، شهرستانهای تهران، خراسان میزبان ، گلستان، کردستان و بوشهر توانست با اقتدار بعنوان تیم اول این دوره از رقابتها برسد.

اسامی بازیکنان تیم منتخب کرمانشاه:

۱-حنانه آخرتی از روستای تمرگ هرسین

۲-اسماء کاظم بیگی از هرسین

۳-زهرا ططری از هرسین

۴-سحر حیدری از هرسین

۵-زینب ولی پور از هرسین

۶-سارا بهرامی از هرسین

۷-غزل مرشدی از کرمانشاه

۸-ژینو بابایی از جوانرود

۹-حسنا پرویزی از جوانرود

۱۰-آرمیتا محمدخانی از گیلانغرب

خانم الهه رستمی مربی ارزنده تیم استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بیستون گفت: با وجود درخشش چند ساله تیم فوتسال دختران هرسین در سالهای اخیر ، متاسفانه هنوز هم جهت اعزام این تیمها با مشکلات عدیده ای مواجه هستیم.ما با کمترین امکانات بهترین نتایج ممکن را بدست می آوریم.شایسته است ضمن تقدیر ویژه از این ورزشکاران با برنامه ریزی اصولی به پیشرفت ورزش بانوان کمک کنیم و باعث تشویق و ترغیب بانوان به ورزش شویم.

رستمی در ادامه افزود :با وجود مشکلاتی که در اعزام این تیم داشتیم لازم می دانم از مساعدت و کمکهای فرماندار هرسین ، دکتر سلمان محمدی معاونت تربیت بدنی و تندرستی، اقای حمزه جلیلی رییس اداره تربیت بدنی استان که دانش آموزان ما را حمایت کردند کمال تشکر راداشته باشم و  از همراهی و مساعدت سر کار خانم علیی مسول انجمن فوتسال و خانم ناصری کارشناس تربیت بدنی استان که از حامیان خوب تیم ما بودندتشکر کنیم.همچنین از مدیر کل سازمان اموزش و پرورش دکتر محبی تشکر ویژه  داریم.امیدواریم این موفقیتها که عزیزان زیادی در آن نقش داشتند ادامه پیدا کند.

 

فوتسال دختران هرسین دختران فوتسال هرسین گل کاشتند+ تصاویر

 

6fbea282 4c40 45bb aa09 9d3982d4a7af دختران فوتسال هرسین گل کاشتند+ تصاویر 62f2759a a35a 4f49 9325 f6864f51015e 1 دختران فوتسال هرسین گل کاشتند+ تصاویر 8b73389b cba6 4a00 a536 7e854f182b5e دختران فوتسال هرسین گل کاشتند+ تصاویر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار