ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : سه شنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۸:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > درخشش دختران تیم فوتسال زیر ۱۶ ساله هرسین در لیگ استان + عکس

درخشش دختران تیم فوتسال زیر ۱۶ ساله هرسین در لیگ استان + عکس

تیم فوتسال زیر شانزده ساله های دختران هرسین به مقام نایب قهرمانی لیگ فوتسال استان کرمانشاه بسنده کردند.

به گزارش خبرنگار بیستون ، تیم فوتسال زیر شانزده ساله های دختران هرسین به مقام نایب قهرمانی لیگ فوتسال استان کرمانشاه بسنده کردند.

این مسابقات که از ماه گذشته در سطح استان برگزار شد با شناختن چهار تیم برتر خود، در روز پایانی با قهرمانی تیم دختران جوانرود میزبان و نایب قهرمانی هرسین به کار خود پایان داد.

مربیگری این تیم بر عهده خانم الهام عباسی و سرپرستی سرکار خانم الهه رستمی و نیز خانم زینب صفری که همیشه در کنار تیم بود که با کسب این مقام ، هرسین چهارمین مقام قابل توجه خود با مربیگری و حضور خانم رستمی ظرف یکسال گذشته در رده های مختلف سنی در سطح استان و کشور در رشته فوتسال را به خود اختصاص داد.

نکته قابل توجه در این مسابقات نبود امکانات کافی در پایین ترین سطح برای  ورزشکاران دختر هرسین بود که طبق گفته مربیان و بازیکنان این تیم هیچ یک از ارگانها و ادارات شهرستان هرسین وسیله ایاب و ذهاب ( حتی یکدستگاه می نی بوس) جهت حضور این تیم در فینال مسابقات که در شهر جوانرود برگزار می شد را در اختیار این تیم قرار نداده و در آخر دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر ( آقای لطیف مرادی و رستم اسدآبادی ) با هزینه شخصی یکدستگاه می نی بوس را برای این تیم تهیه می نماید که شنیدن این خبر مایه تاسف علاقه مندان ورزش این شهر می باشد.

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید