ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۳۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > درخشش کاراته کاهای هرسینی در مسابقات بین المللی جام اویشی/کسب اولین مدال بین المللی توسط یک بانوی هرسینی در این دوره از مسابقات

درخشش کاراته کاهای هرسینی در مسابقات بین المللی جام اویشی/کسب اولین مدال بین المللی توسط یک بانوی هرسینی در این دوره از مسابقات

مسئول کیوکوشین کاراته ماتسوشیمای استان کرمانشاه از درخشش کاراته کاهای هرسینی در مسلبقات بین المللی جام اویشی خبر داد.

به گزارش بیستون،مسابقات بین المللی جام کیوکوشین کاراته جام اویشی با حضور کشورهای ژاپن، هلند، زیمبابوه، امارات، افقانستان، ترکیه، لبنان، عرق، پاکستان و ایران در تاریخ ۲۱، ۲۲ و ۲۳مرداد ماه در دو رشته کاتا و کمیته و در دو بخش آقایان و بانوان و در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی هیئت کاراته استان کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور بیش از ۳۰۰کاراته کا و با حضور رئیس کاراته استان و کانچو اوشیری از سازمان جهانی کیوکوشین کاراته از کشور ژاپن، سفیر ژاپن، و مدیر کل ورزش و جوان استان کرمانشاه برگزار شد.

مسئول کیوکوشین کاراته ماتسوشیمای استان  خاطرنشان کرد در بخش بانوان تیم ایران با کسب ۱۰مدال طلا،۱۲مدال نقره و ۱۳ مدال برنز قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم های ترکیه و به ترتیب بر جایگاه دوم و سوم ایستادند.

فتحی در ادامه اظهار داشت: در بخش آقایان تیم ایران با کسب ۲۵مدال طلا ، ۲۶نقره و ۲۷ مدال برنز قهرمان شد و تیم های زیمبابوه و عراق به ترتیب مقام های دوم و سوه را کسب کردند.

وی افزود: ورزشکاران شهرستان هرسین در این دوره از مسابقات حضور قدرتمندی داشتند که در رده سنی پیشکسوتان و در وزن ۸۰کیلو گرم این مسابقات احمد رضا(غفار) ایمانی به مدال نقره و در رده سنی نوجوانان و در رشته کاتا امیر محمد شهبازی موفق به کسب مدال برنز و امیر احمد شهبازی در رده سنی نوجوانان کاپ جنگندگی را نصیب خود کردند.

مسئول کیوکوشین کاراته ماتسوشیمای استان تصریح کرد اتفاق قابل توجه در این دوره از مسابقات حضور بانوی  کاراته کای هرسینی بود که برای نخستین بار موفق به کسب یک مدال بین المللی در این دوره از مسابقات شد.

 

فتحی در پایان اظهار داشت: خانم شهلا فتحی بانوی هرسینی با کسب مدال برنز این دوره از مسابقات توانست اولین مدال جهانی این رشته را در شهرستان کسب کرده و به آرزوی دیرینه بانوان این شهرستان در کسب سکوهای جهانی جامه عمل بپوشاند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید