در تبليغات ، آرزو كردن بر جوانان عيب نيست

بیستون نیوز :

در روزهايي كه بازار تبليغات آغشته به وعده و وعيد برخي كانديداها گرم است،ای کاش کاندیداهای محترم از توانمندی های خود بگویند و دست از وعده و وعیدی که خارج از توان آنهاست بردارند.

 

 
يادداشت/فرشاد ژيان:در روزهايي كه بازار وعده و وعيد برخي كانديداها گرم است،ای کاش کاندیداهای محترم از توانمندی های خود بگویند و دست از وعده و وعیدی که خارج از توان آنهاست بردارند.
بطور مثال تکمیل و راه اندازی قطار از آرزوهای هر کرمانشاهی می باشد. ولی کوچک و بزرگ می دانند این طرح ملی هیچگاه در سال ۹۵ با توجه به مشکلات مالی کشور اجرایی نمی شود و ما مردم استان حتی راضی به چند سال آینده هستیم.
یا افزایش تعداد نمایندگان حوزه انتخابیه از قول های خارج از حدود یک نماینده است این کار باید توسط وزارت کشور و سازمان برنامه به دولت برود و یک تصميم ملی است و نماینده درصدی شاید نقش داشته باشد.دقيق تر بگويم به ازاي هر ۱۵۰ هزار نفر جمعيت نماينده اضافه مي شود كه با رشد كند فعلي جمعيت اين امر در حوزه انتخابيه ما غير ممكن مي نمايد.
یا احداث کارخانه این مورد یعنی تناقض با اصل ۴۴ و خصوصی سازی دولت موظف بفروش کارخانجات موجود است و به هیچ عنوان کارخانه جدیدی توسط دولت ساخته نمی شود.
يا احداث بیمارستان از آرزوهاي هر نماینده برای حوزه خودش می باشد که راه درازی باید طی کرد.
و اما مهمتر از همه افزایش وام ازدواج با هدف جذب آرای جوانان بیان شده و افزایش وام ازدواج در اختیار بانک مرکزی و دولت است که با توجه به نبود پول فعلا عملی نمی باشد.
  در کل این مباحث یعنی دخالت در قوه اجراییه. چرا عزیزان از وظایف تقنینی نمی گویند چرا فکر می کنیم مردم شریف منطقه آنقدر ساده هستند که چنین وعده هایی را باور کنند الحمدلله جوانان عزیز اکنون آگاه هستند و  هر يك خود به تنهایی یک نماینده هستند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار