در سکوت مسئولین هرسین همچنان جایگاه دفع زباله در منطقه است

بیستون نیوز :

در حالی که هرسین خود از یک جایگاه و مکان مناسب برای دفع زباله های معمولی عاجز است زباله های اطراف شهر هرسین هم به این شهر صادر می شود.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ در حالی که هرسین خود از یک جایگاه و مکان مناسب برای دفع زباله های معمولی عاجز است زباله های اطراف شهر هرسین هم به این شهر صادر می شود.

این در حالی است که در شهرستان هرسین نیز زباله ها به صورت سنتی دفع می شود و مشکلات زیادی برای مردم این شهرستان را به وجود آورده است.

حمل زیاله های بخش بیستون و قسمتهایی از حوزه استحفاضی صحنه در ساعاتی از شب و یا حتی روز به هرسین باعث رنجش و اعتراض شهروندان هرسینی شده است.

دود حاصل از سوزاندن این زباله ها در این شهر تا مسافت زیادی قابل استشمام است و در برخی از ساعات شبانه روز این دود و بوی ناشی از آن به راحتی در ورودی شهر و محله پر جمعیت تازه آباد هرسین باعث اذیت و آزار شهروندان این شهر می گردد.

این مهم در حالی اتفاق می افتد که مسئولین شهر هرسین و شهرداری این شهر قالبا اظهار بی اطلاعی و کتمان حمل زباله از بیستون به هرسین را می نمایند.

در اواخر دوره شهرداری مهندس قاسمی با پیگیری های وی از سوی سازمان محیط زیست کرمانشاه محل جدیدی برای دفن زباله در حوالی روستای کوماسی در نظر گرفته شد که با عدم پیگیری لازم بعد از عزل وی این مسئله همچنان بصورت معضلی لا ینحل در این شهر مانده است.

امیدواریم با پیگیری هالی فرماندار جدید هرسین نسبت به حل این مشکل اقدام مقتضی صورت بگیرد.

مطالب پیشنهادی

  1. ناشناس گفت:

    خخخخ آقای استد آبادی مصاحبه جنجالیت ب جای رسید
    اینه نتیجه شوراگری شماها نه نفر

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار