ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده > در پی رکود و نارضایتی کسبه بازار هرسین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان هرسین فعالیت خود را آغاز کرد

در پی رکود و نارضایتی کسبه بازار هرسین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان هرسین فعالیت خود را آغاز کرد

صبح امروز طی مراسمی با حضور فرماندار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان هرسین افتتاح و رسماً فعالیت خود را شروع کرد.

 [metaslider id=17144]
به گزارش خبرنگار بیستون ، صبح امروز طی مراسمی با حضور فرماندار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان هرسین افتتاح و رسماً فعالیت خود را شروع کرد.
این نمایشگاه با هدف حمایت از تولیدات داخلی و تأمین مایحتاج عمومی شهروندان و اقشار کم درآمد در محل پارک امام علی (ع) شهر هرسین با ۷۸ غرفه از تاریخ هیجدهم لغایت بیست و پنجم اردیبهشت ماه دایر است .
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در جریان بازدید از این نمایشگاه برحمایت از تولیدکنندگان داخلی تأکید کرد و اظهار داشت : عرضه مستقیم کالا اثر مهمی در تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها دارد.
شاه آبادی عنوان کرد : در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا علاوه بر اهداف تجاری اجناس بصورت مستقیم از تولید کننده بدست مصرف کنندگان می رسد و این علاوه بر حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال رضایتمندی مردم و حدف واسطه ها را به دنبال دارد.
فرماندار هرسین همچنین از کارشناسان مسائل بهداشتی و بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان هرسین خواست نظارت لازم را در راستای رعایت مسائل بهداشتی و نحوه فروش کالا در این نمایشگاه را داشته باشند.
شاه آبادی در پایان از برپا کنندگان این نمایشگاه تقدیر کرد .
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید